ביטוח רכב מקיף

מהו ביטוח מקיף לרכב, על מי הוא מגן פרט לרכב ומה היקף ההגנה שהוא מספק. מהם סוגי ההגנות שניתן למצוא בפוליסות השונות, איך ניתן לבצע השוואת ביטוח מקיף לרכב כאשר יש שונות בין הפוליסות והיקפן. איך לבחור פוליסת ביטוח מקיף לרכב המספקת כיסוי מתאים במחיר מתאים.

ביטוח רכב מקיף

רכישת ביטוח מקיף לרכב אינה מחויבת בחוק אבל מומלץ לרכוש ביטוח רכב מקיף שכן מטרתו לפצות אותנו, בעלי הרכב, במקרה של נזק משמעותי בעקבות תאונה ואף אובדן ערך מוחלט (טוטאל-לוס) וכמובן בעת גניבת הרכב. במקרה כזה נפעיל את פוליסת ביטוח לרכב שרכשנו וחברת הביטוח תעביר לנו את התשלום שיכסה את הנזק.

ביטוח מקיף לרכב כולל בתוכו ביטוח צד ג' לרכב.

מה כולל ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף כולל הגנה גם לרכב עצמו, ולא רק לצדדים שלישיים. הכיסוי יכול לכלול הגנה מפני גניבה, טוטאל לוס לרכב, נזקי שריפה, נזקי טבע כמו שטפון וכן נזקים נוספים הקבועים בפוליסה. בדרך כלל תהיה השתתפות עצמית של המבוטח.
חשוב לשים לב לתנאים בהם הפוליסה לא תכובד, אם המבוטח לא עמד בתנאים למיגון הרכב, או נהיגה תחת השפעת אלכוהול, או כל סעיף מגביל אחר הקיים בפוליסה.
קיימות פוליסות המיועדות למגזרים שונים – לנהגים זהירים בעל עבר נקי מתאונות, לרכב שני המשמש כרכב המשני בבית ועוד. חשוב לבדוק ולבחור בפוליסה המתאימה ביותר.

פירוט מפורט מה כולל ביטוח מקיף לרכב, אילו כיסויים והרחבות ניתן להוסיף, מה מגיע לכם, איך מגישים תביעה ועוד תוכלו לקרוא במאמר "ביטוח רכב מקיף – כל מה שתמיד רציתם לדעת"

להשוואת מחירי ביטוח רכב >>
מוכן להשוואת מחירי ביטוח רכב אונליין וקבלת מחירים באופן מיידי?
השוואת ביטוח רכב אונליין