בלאק פריידי 2023 - אתרים שווים למבצעי יום שישי השחור

בשנים האחרונות בלאק פריידי מחליף את יום ההולדת כיום שאנחנו הכי מחכים לו ומתכוננים לו בשנה. כולם מסביב מגלגלים על הלשון מילים כמו אמזון פריים, מע"מ מעל 75$, עלויות משלוח לישראל לצד משלוח חינם מ-49$, חברות שילוח לישראל ונראה שכל המדינה עוסקת בריאליטי "מצא את המבצע" שהזוכה בו הספיק לקנות את הפריט האחרון לפני שאר קוני ה- black friday והציג ברשתות החברתיות את ראיית הזהב - פתיחת קופסאות.


Black Friday

20/11/2023

בשנת 2023 ה- Black Friday תופס אותנו באמצע מלחמת חרבות ברזל ולאחר האסון הבלתי נתפס שאירע ב-7.10.23. הראש והנפש של רבים עדיין נמצאים בהתמודדות עם תפיסת המציאות שהתהפכה ועם קשיים שהמצב החדש כפה עליהם. בשנה הנוכחית ה- Black Friday יכול להוות בריחה קטנה מהמציאות או הזדמנות לרכוש מספר מוצרים לשיפור התנאים למי שנאלצים לבנות בית הרחק מהבית, לרפד מעט את השירות הצבאי שנערך בתנאי גשם וחורף או להוסיף ציוד חירום לבית.

השנה תשומת הלב נמצאת פחות בכיף ובאירועים ויש יותר דגש על מה שצריך להגברת הנוחות בבית וגם משחקים ומוצרים להרגעה והסחת הדעת. גם מוצרים לחיילים, מוצרי חירום ומצלמות אבטחה יש להם חשיבות בימים אלה.

בשנת 2023 תאריך הבלאק פריידי חל ב- 24.11.2023. פחות חשוב מתי ה- Black Friday של 2023 מתחיל בישראל ויותר חשוב מתי הוא מתחיל במדינה בה פועל אתר הסחר האהוב עליכם. למשל: ב- Amazon.com שנמצא בארה"ב, המבצעים מתחילים ב-שעה 17:00 לפי שעון ישראל וימשכו עד תחילת מבצעי ה- cyber Monday ב- 27/11/2023. שבו וחשבו את הפרשי השעות מול מדינת האם של אתר הקניות הרצוי לכם: זמן ארצות הברית עבור אמזון, ו- Ebay או זמן סין ל"עלי אקספרס". גם הרבה מדינות אירופיות מכילות אתרי קניות שימושיים כמו אתרי amazon מקומיים כמו אמזון אנגליה, אתרי Asos ו- Next ועוד.

בדקו מבצעים לכל אורך נובמבר כי יש אתרים שהתחילו את מבצעי Black Friday לפני התאריך הרשמי. באתרים רבים ה- Black Friday מתחיל כמה ימים קודם לתאריך הרשמי. ב- Amazon.co.uk שהוא האתר של אמזון אנגליה למשל פתחו בשבוע Black Friday שמסתיים עם תחילת ה- Black Friday עצמו - בו מוצעות הנחות של 50% ויותר על מוצרים מכל קטגוריה ותחום. כדאי לבדוק במהלך החודש ולהיות מעורבים ועירניים, בכל זאת יש מספר פריטים מוגבל מכל מוצר ואתם לא רוצים לראות את המילים sold out ליד נינג'ה גריל עוצמתי שיודע לטפל באוכל לגמרי בעצמו והופך אתכם לשף שתמיד חלמתם להיות ורק חיכיתם לבלק פריידי לקנות אותו.

באתר Amazon.com תמצאו מבצעים מקדימים ל- Black Friday בחודש נובמבר.

מספר דוגמאות למבצעים

אמצעי אבטחה ביתיים

ציוד קמפינג ושטח

Black Friday 2023 סובל מהשפעת המלחמה - חברות תעופה זרות שהפסיקו את הטיסות לישראל ותעדוף של סוגי מטען גרמו לאיטיות ועיכובים בהגעת משלוחים שונים לארץ, אך נראה שבנובמבר המצב משתפר. כל שנה עומסי הקניות אונליין משפיעים על זמן המשלוח, והשנה אפילו יותר. אז פשוט להתאזר בסבלנות ועדיין לנצל את ההזדמנות כאשר מוצאים מבצעים אטרקטיביים במיוחד. עלויות המשלוח לעומת זאת הם נקודה כואבת. יש פחות משלוחי חינם ועלויות המשלוח גבוהות יותר במרבית המקרים.
אז כן, יש מבצעים, אבל צריך לחשב את העלות הכוללת של הגעת המוצרים. נקודת אור קטנה - אמזון ארה"ב מחזירה בהדרגה את אפשרות משלוח חינם לרוכשים ב- 49$ ומעלה. חלק גדול ממבצעי הבלאק פריידי ימשכו ללא הפסקה עד אחרי ה- cyber monday.

אם אתם אוהבים להיות מוכנים מראש, רשמו לפניכם שבשנת 2023, המועד ה- black friday יהיה ב- 26.11.2023

סליחה, מאיפה השם Black Friday?

Black Friday הוא כינוי שקיבל יום שישי האחרון של חודש נובמבר, שבו באופן מסורתי בארצות הברית מתחילים המבצעים לקראת קניות חג המולד, גם העובדה שהוא חל לקראת סוף השנה וכל החברות רוצות להראות רווחים מוגדלים ללא ספק משפיעה.

"יום שישי השחור" אמנם נשמע כמו כינוי ליום זיכרון או שם של אמונה טפלה, בפועל מדובר בכינוי חיבה לשורות השחורות המראות את הרווחים של המוכרים והסוחרים, וזהו יום שבו מידי שנה נשברים שיאי מכירות של השנים הקודמות.

גם בישראל אוהבים את החגיגה הזו ומצטרפים אליה, בעיקר בעזרת המקלדת ופניה לאתרים בחוץ לארץ, אך גם הרבה רשתות מקומיות, אתרי אינטרנט מקומיים וחברות סלולר ותיירות הבינו שכדי להשאר רלוונטים הם חייבים להרבות במבצעים במהלך נובמבר. לעיתים תחת שמות כלליים כמו "מבצעי נובמבר" ולעיתים תוך שימוש בשמות המפורשים "Black Friday", "בלאק פריידי", "בלק פריידי", "יום שישי השחור" או כל גרסה או תרגום דומים. בקיצור, בשנים האחרונות ישראל הצטרפה למשפחת העמים שמחכה לבלאק פריידי לפחות כמו ליום ההולדת.

מה כוללים מבצעי בלאק פריידי?

מבצעי הבלאק פריידי כוללים את כל סוגי המוצרים, החפצים והרכישות, כולל עסקאות תיירות ותעופה, מוצרי חשמל, ריהוט, אופנה. ממש ממש כל דבר. תוכלו לבחון דוגמאות בהמשך.

המבצעים יהיו על כל המוצרים האהובים והוותיקים, אבל השנה צפויים להיטים מעט שונים: ציוד חירום וכל דבר הקשור בשיפוץ הבית והשהיה בו.

מבצעי בלאק פריידי בישראל

בישראל אוהבים ללכת בגדול, ולכן רוב מבצעי בלאק פריידי מתחילים בשבוע לפני ומסתיימים אחרי ה- Cyber Monday שחל ב-27.11.22 או אפילו אחריו

השנה מבצעי נובמבר בישראל התחילו ב- 8.11 וימשכו עד 30.11 תחת השם Blue November.

קניה נכונה במבצעי Black Friday

הטיפים השונים להתנהלות במשך ימי נובמבר העליזים בהם אנו חווים אופוריית קניות מתחלקים בין הדרכים הנכונות לאתר ולרכוש מוצרים במבצעים יעודיים ל- black Friday, לבין הנחיות כלליות העוסקות בהמנעות מהונאות, זיהוי מלכודות מחיר יקר מראש, כללים עקרוניים להתנהלות פיננסית חכמה והמנעות מביזבוזים מיותרים.

אז נשתדל לא להשבית יותר מידי את השמחה ולתת רק את הטיפים החשובים ביותר

הערכות למבצעי בלאק פריידי

יש מילה אחת שמסכמת את כל התנהלות הקניה בבלאק פריידי: "הסתער!".

לנו כישראלים יש את הרצון והיכולת להסתער עם כל הלב, עכשיו רק בצעו כוונון קטן לצורך הסתערות יעילה, שמארב ותכנון מקדים בצידה.

הכנה מוקדמת לפני שמתחילים מבצעי בלאק פריידי

השלב הזה כולל התארגנות בכמה כיוונים מקבילים ובראשם הגדרת יעדים וציפיות ממבצעי בלאק פריידי.

תתחילו בהכרות עם מוצרים - תכונות ומחירים:

 • הכינו רשימת מוצרים שאתם מתכננים לקנות בתוך האפליקציה האהובה עליכם. למשל, בתוך חשבון Amazon, כך תוכלו לקבל עליה התראות מחיר ולערוך קניה מהירה בעת הצורך.
 • ערכו השוואת מחירים בכמה מקומות כדי לדעת מה טווח המחירים המקובל לפני מבצעי בלאק פריידי, מחיר המשלוח צריך להכלל בהשוואת המחיר.
 • דרך המשלוח והאם בכלל שולחים לישראל חשובים גם הם. האם יש משלוח חינם? האם יש מינימום קניה שממנו מקבלים משלוח חינם?
 • תתעמקו גם בפרטים - ביקורות על המוצר, לוודא את דגמי המוצר, התאמת מידות (נכון לבגדים, רהיטים ומכשירי חשמל). אם מדובר במכשיר חשמל, האם הוא מתאים למתח בארץ (בישראל המתח הוא 220 וולט ותדירות של 50 הרץ, בעוד בארה"ב המתח הנהוג הוא 110 וולט ותדירות 60 הרץ) ואם זה סלולרי - לוודא שעובד בתדרים מורשים בישראל.
 • מומלץ להגדיר יעדי תקציב שלא תחרגו מהם ביום הבלאק פריידי.

אתרי מכירות - הכרות והשוואת מחירים

 • להרשם מראש לאתרי המכירות הגדולים כמו Amazon (שווה לבדוק גם אתרי amazon בשאר העולם), Ali Express, Asos. אתם לא חייבים לקנות כרגע, רק להבין איך האתר פועל, איך בוחרים מוכרים או חנות, איך מסננים כדי להגיע למוצרים הרצויים מהחנויות הרצויות, הבנת אפשרויות משלוח והטבות לקונים חדשים.
 • קיימים אתרים ותוספים המאפשרים מעקב אחרי מחירים והסטוריית מחירים של מוצרים שמעניינים אתכם באתר מסויים - כמו camelcamelcamel שעוקבת אחרי המחירים לאורך זמן באתרי אמזון השונים וביניהם- amazon.com.
  עוד תוספים לדפדפן המאפשרים השוואת מחירים טובה בין כמה אתרים ומציעים קופונים והנחות:
  Honey - תוסף לכל הדפדפנים. מציע קופונים ומשווה מחירים בין אתרי מכירות שונים, כולל שקלול של מחיר המשלוח לפי מקום המגורים והתחשבות בחברות במועדוני האתרים השונים. אם קיבלתם סימון "best deal" - כנראה שהם צודקים.
  PriceBlink - תוסף לכרום ו- firefox. מציע קופונים והשוואת מחירים בין אתרים שונים. סרגל צהוב ילווה אתכם בין האתרים ומיידע על מבצעים וקופונים באתר והאם באתר אחר יש מבצע טוב יותר.
 • תוכלו לתייג מוצר רצוי ברשימת המשאלות שלכם - wish list וכך תקבלו התראות על הורדות מחירים ומבצעים שיש עליו, כולל במבצעי בלק פריידי.
 • עקבו ברשתות החברתיות אחרי האתר האהוב עליכם, כולל ב- facebook, twitter, whatsapp והרשמו גם לדיוור ישיר ממנו, כך תוכלו לעקוב אחרי הדילים והקופונים. לחלק מהאתרים, כמו אמזון, גם יש אפליקציות המקלות על הקניה ושולחות התראות.
 • אפשר להרשם לאתרי קופונים פופולרים, ובכל מקרה שווה לחפש קודים לקידום מכירות (promo) וקופונים, למרות שב- black friday הדגש העיקרי הוא על מבצעים במחיר נמוך ופחות על שימוש בקופונים.
 • תוכלו להצטרף למועדוני לקוחות כמו Amazon Prime -יש להם 30 ימי ניסיון בחינם. השנה אמזון פריים נותן עדיפות וקדימות מובהקים גם במכירות המקדימות את הבלאק פריידי וגם במכירות בזק ש- Amazon מפרסמת. לפני ההצטרפות כדאי לדעת שהימים הכי משתלמים לחברי אמזון הם ימי prime day הנערכים ביוני/יולי ולאו דווקא ימי ה- Black Friday, וכן שלכל אתר אמזון בכל מדינה יש כרטיס מועדון נפרד. לא תוכלו להשתמש ב- Amazon prime של אמזון ארה"ב בקניות באתר של אמזון אנגליה ולהפך, אז תצטרפו למועדון באתר שבו אתם רוכשים הכי הרבה. קל מאד לבטל את המינוי למועדון, כך שאפשר לרכוש ואחר כך לבטל.
 • אין לכם חשבון PayPal? שקלו ליצור אחד כדי למנוע הונאות. אם אינכם נותנים את כרטיס האשראי שלכם לאתר מכירות אתם מקטינים את הסיכוי שפרטיו יגנבו. ברוב האתרים דוגמת, אמזון, אליאקספרס, gearbest ואחרים תוכלו לקנות באמצעות pay-pal ומומלץ לבחור באפשרות הזו.
 • בדקו עם עוד אנשים האם הם מעוניינים במוצר שתקנו, אולי יהיו מבצעים מיוחדים למי שקונה כמה פריטים מאותו מוצר במהלך בלק פריידי, אז כדאי להתכונן מראש.

משלוחים:

הרשמו מראש לשירותי משלוחים לישראל כדי שלא תפספסו מוצרים שהסוחר אינו שולח לישראל. האלטרנטיבה היא שימוש בשירותי קרובי משפחה בחו"ל שנתנו את אישורם למהלך או לרכוש רק מוצרים שניתן לשלוח לישראל.

Amazon מאד רוצה שתרכשו דרכה - בימים אלה אמזון מתחילה להחזיר על חלק מהמוצרים משלוחי חינם לישראל לרוכשים מוצרים בסכום מעל 49$. הכוונה למוצרים המסומנים כזכאים למשלוח חינם ושנשלחים במשלוח הסטנדרטי של אמזון.

התנהלות ביום ה- Black Friday

במפתיע ישראל טרם הכריזה על חג הבלאק פריידי כיום חופש או יום בחירה. אם אתם עובדים ביום חשוב זה, אל תשכחו להיות עם אצבע על הדופק במשך כל היום.

קומו מוקדם, הכינו קפה, מתחו את האצבעות ובדקו מיד מה מחיר המוצרים שרציתם.

 • יש דיל טוב במחיר שכמוהו לא מצאתם עד היום למוצר שאתם באמת חייבים או למוצר שמחירו הרגיל יקר מאד? קנו מייד. אל תחכו לראות אם המחיר ירד הלאה, כדי שלא תפספסו. עדיין הרווחתם, אפילו אם מישהו אחר ימצא ב-2 דולר פחות. ערכו את השיקול: האם תחושת ההחמצה של הדיל חזקה יותר מהשמחה של מחיר קצת יותר נמוך? תשובה חיובית - קנו מייד. תשובה שלילית - עברו לסעיף הבא.
 • מוצרים שסתם נחמד שיהיו יכולים לחכות ל- flash sales ולהתפתחויות במשך היום.
 • שמרו על עירנות, הרשמו לעדכונים והתראות. אמזון ממליצה לבדוק, לבדוק ושוב לבדוק, אפילו כל 5 דקות, מה התחדש, כי היא מעלה מכירות חדשות לאורך כל היום. אל תדחו לאחר כך מה שאפשר לבדוק עכשיו. זה היום להיות בזמינות מלאה לאתרי הקניות השונים ולחברים שיחלקו אתכם את המידע שאספו.
 • באמזון קל למצוא דילים על מוצרים שהכנסתם לרשימות שלכם, שקניתם בעבר או אפילו שצפיתם בהם בעבר. אתרו את המוצר דרך הפרופיל שלכם ובדקו הדילים החדשים עליו. Alexa יכולה לעזור בהתראות על מוצרים הנמצאים ברשימות שלכם.
 • שמרו על קור רוח. תהנו מההצלחות שלכם, תשכחו ממה שלא הספקתם ותזכרו שאולי מישהו אחר השיג את המוצר שרציתם במחיר חסר תקדים, אבל במשך השנה מתקיימים מבצעים אחרים ובעוד כמה חודשים יצא הדגם החדיש והמעודכן הבא שיהיה טוב יותר מהנוכחי.

כללים לקניה חכמה ברשת

 • מי המוכר- איך להימנע מרמאויות ושירות גרוע: רוב אתרי המסחר הגדולים משמשים כאכסניה למוכרים וחנויות עצמאיים. ל- Amazon יש אמנם חנות ומוצרים משל עצמה, אך גם קיימות בה המון חנויות וסוחרים עצמאיים. AliExpress הוא מתחם חנויות עצמאיות וירטואלי וכך גם EBAY ו- ETSY. באתרים האלה חשוב לבחור מוכרים שקיבלו ביקורת טובות.
  השלב הראשון הוא לסנן את התוצאות רק לחנויות שקיבלו ציונים גבוהים (בדרך כלל יש הצעה להציג סוחרים עם ציון 4 כוכבים ומעלה).
  בשלב השני, לפני שתשלמו על המוצר קראו את הביקורות האחרונות על המוכר, בעיקר השליליות - האם היו תלונות על המשלוח ואיך שהמוצר הגיע, האם היתה בעיה בהחלפות והחזרות.
 • בחלק מהאתרים, כמו AliExpress קיימת אפשרות של "הגנת הקונה". ודאו שהחנות ממנה רכשתם כפופה ל"הגנת הקונה". הגנה זו מוגבלת בזמן ולכן רצוי לא להתעכב בהפעלתה איך זה עובד?
  לפי אתר עלי אקספרס עליכם לנסות לפתור את הבעיה מול המוכר. אם נכשלתם תוכלו לפתוח "מחלוקת" באתר עלי אקספרס תוך 15 ימים מאספקת המוצר. אם המוכר עדיין יסרב להחזיר את הכסף, פונים לעלי אקספרס מתוך דף ההזמנה לצורך פתרון המחלוקת.
  ב- gearbest יש אפשרות של "ביטוח" הרכישה תמורת סכום קטן, אפשרות זו מסומנת כברירת מחדל, אך אם אתם רוכשים באמצעות pay-pal , שממילא מגן עליכם, אפשר לוותר עליה ולהסיר את הסימון.
 • החזרות, ביטולים והחזר כספי: בדקו מראש מה תנאי הביטול והחזרת מוצר. רוב האתרים מאפשרים החזרת מוצר וקבלת זיכוי או החזר, אם תבצעו את ההחזרה בתנאים הרשומים באתר, עם דגש על מצב המוצר ומועד ההחזרה. בעלי אקספרס חלק מהחנויות מאפשרות "החזרה חינם" או "החזרה מקומית". חפשו את הסימון המתאים בחנויות. תמיד מומלץ לקרוא את תנאי האתר במקרי ביטול והחזרה כדי להבין מתי תוכלו להחזיר ולקבל זיכוי או החזר כספי, מה העלויות לשליחת מוצר בחזרה וכן הלאה.
 • תורת המחירים: כאן יש כמה נקודות שחשוב לשים לב אליהן.
  רכשו רק במטבע מקומי. אחרת אתם משלמים גם על ההמרה משקל למטבע מקומי וגם על ההמרה החוזרת ממטבע מקומי לשקל.
  קופונים: תוכלו למצוא אותם באתר עצמו. אם אתם רשומים ל- newsletter שלו בטח תעודכנו במייל על הצעות וקופונים, גם ברשתות החברתיות בדף של המותג בפייסבוק וכד' תוכלו למצוא מבצעים וקופונים.
 • משלוחים: ברכישה מאתרים הנמצאים בארצות אחרות חשוב לבדוק האם יש אפשרויות משלוח לישראל, בחלק מהאתרים כמו Amazon ניתן לסנן תוצאות לפי האפשרות של "משלוח לישראל", אבל בדקו שוב מה כתוב על המוצר עצמו כי הסינון אינו מדוייק ב- 100%. אם אתם מעוניינים במוצר שאינו נשלח לישראל, בדקו את עלויות השילוח דרך חברות השילוח השונות, אם המחיר עדיין משתלם, רכשו אותו.
  מחיר משלוח: ב- AliExpress תוכלו לסנן תוצאות לפי אפשרות של "משלוח חינם".
  בחלק מהאתרים קיימים מוצרים שישלחו בחינם. חשוב תמיד לשים לב מה אפשרות השילוח המתאימה לישראל ומה מחירה. המחיר שלה יתווסף לעלויות המוצר. בגירבסט יש דרכי שילוח מקוריות ששווה להבין אותן ואיזה דואר או חברת שליחויות עומדת מאחוריהן.
 • מסים: מוצרים עד 75$ פטורים ממע"מ, פרט לאלכוהול וטבק שתמיד חייבים במע"מ.
  מעל 75$ משלמים מע"מ שיחושב לפי מחיר כל המוצרים שרכשתם + מחירי המשלוח. אפשר לנסות לפצל חבילות, אבל אם יתפסו אתכם – תשלמו על כך.
  מעל 500$ משלמים מע"מ ומכס.
  יש מוצרים שמשלמים עליהם גם מס קניה וביניהם מוצרי אלקטרוניקה בידורית כמו טלביזיות ורמקולים.

את העצות ההגיוניות והשקולות כמו קנו רק מה שאתם צריכים ואל תתפתו למבצעים בשטח נשאיר לימים אחרים בשנה.

פשוט קנו בזהירות וסדרו לעצמכם את כל מה שאתם, בני המשפחה, חיות המחמד, הבית, המכונית והגינה שלכם זקוקים לו, לפחות עד מבצעי החג הבא.

מה שמקסים בבלאק פריידי, בנוסף לכל החפצים הנפלאים שיקיפו אתכם בבית ובמכונית ותוכלו להסתכל עליהם ולהאנח באושר כשתחשבו על המחיר המדהים בהם השגתם אותם, הוא היכולת שלו לקרב בין אנשים וליצור נושאי שיחה אינסופיים גם בין זרים גמורים שנושאי העניין שלהם בדרך כלל רחוקים זה מזה לחלוטין.

לפני ה- Black Friday מתעניינים במבצעי נובמבר באופן כללי, בתאריך המדוייק של ה- Black Friday ב- 2023 ובאיזה שעה בדיוק הוא נוחת בחופי ישראל, שיטות לאתר ולרכוש מוצר רצוי לפני שהמלאי שלו אוזל או המחיר עולה, שיטות לאיתור מכירות ומבצעים מתחלפים (flash sales) ואיך להזהר לא לעבור את גבולות הפטור ממע"מ ומחירי שילוח מאיימים. דיונים באיומי סייבר, הונאות, מתח החשמל הנפוץ במדינות העולם, תרגילי חשבון העוסקים בהמרת אינצ' לסנטימטר, ליברות לק"ג, מידות בגדים ונעליים בציביליזציות שונות, חישובי שעה במדינות העולם יחסית לקו גריניץ ושפות מערכת ההפעלה ורשימת התדרים של טלפונים סלולרים. האמת, זה הרבה מידע חשוב שיכול לעזור לנו גם בתחומים אחרים במהלך חיי היום יום ובהחלט יש כאן העשרה של הידע הכללי ברמה שאף פסיכומטרי לא יצליח ללמד אותנו.

לאחר מכן מתחילה כסיסת הציפורניים והציפיה להגעת המוצרים, קיטורים על כל אמצעי שילוח שהאדם והטבע יצרו, פתיחת חבילות באושר, וסערת החלפות המוצרים, הזיכויים והביטולים, שגם כאן יש תורה שלמה שחשוב ללמוד כדי להפיק את מלוא התועלת מהקניה.

כל אלה יספקו לכם תעסוקה ונושאי שיחה לפחות עד היום בו צריך להתחיל בנקיונות לקראת פסח.

מבצעי Black Friday לפי נושאים

מוצרי תינוקות

כולם אוהבים תינוקות ואוהבים לאבזר אותם במוצרים הכי חדשים ונכונים, בצעצועים שיגרמו להם לחייך ובאביזרים שמקלים את חיי ההורים, מוצרים לתינוקות תוכלו למצוא בבלאק פריידי 2023 בכל הנושאים העוסקים ב- baby שלכם.

הנה כמה מבצעי Black Friday ב-Amazon, כמו ,מוניטורים מדחום לתינוק, בגדי תינוקות וכל מוצר חמוד או יעיל אחר. כל המוצרים מחיתולים ומנשאים ועד פורמולות תמ"ל לתינוקות בעלי רגישויות נמצאים שם.

משחקי מחשב

ילדים בוגרים יותר ומבוגרים שנהנים להרגע מול עולמות וירטואלים יכולים לבדוק את עולם משחקי המחשב והוידאו באמזון

מעדיפים את העולם הוירטואלי? ציוד Gaming, משקפי VR ומשחקים לניתוק מושלם מהמציאות כמו PlayStation 5, Xbox x, Xbox one או נינטנדו תמצאו באמזון

טלפונים סלולריים

טלפונים סלולריים או בשם החיבה המדוייק שלהם "חיים שלי" הם להיט בכל בלאק פריידי וגם בבלאק פריידי 2023. חובבי iphone, Samsung, טלפונים של Google וחבריהם, חפשו מבצעי טלפונים סלולריים ב- Amazon, מעדיפים מותגים סינים? פנו לעלי אקספרס שמתמחה בהם. בדקו ביקורות, וודאו כי הטלפון תואם לדרישות בישראל ומצאו את הטלפון שילווה אתכם לכל מקום. גם אביזרים וכיסויים לטלפון סלולרי תוכלו למצוא במחירים טובים.

מצלמות vlog

מצלמות דיגיטליות לצילום תוכן - סרטונים, ולוגים ועוד, כי לצערנו אנו חיים בזמנים המעניינים ביותר.

מחשבים, טאבלטים, סטרימרים וציוד למחשבים

הגיע הזמן לשדרג את המחשב הישן? לצרף לו כמה אביזרים חדשים? אמזון הבינלאומים וגם אתרים מקומיים כמו KSP וחבריהם ישמחו לעזור ולהציע את כל המחשבים והגאדג'טים שינעימו את הישיבה מול המסך. שימו לב שהמתח החשמלי יתאים לארץ.
באמזון תמצאו הנחות על מחשבי Dell ו- HP וגם על מסכים מאותן החברות: מסכי Dell ומסכי HP.

צעצועים ומשחקים לכל גיל

צעצועים ומשחקים הם קטגוריה בפני עצמה, המלווה כל אחד מיום היוולדו ועד ליום שבו יחליט מיוזמתו לוותר עליהם, ולפעמים לעולם לא. כך שמשחקים הם לא עניין לילדים בלבד, הם משתנים ומתחלפים עם השנים והגיל, אך לא נעלמים. מבצעי בלאק פריידי בתחום הזה מתחלקים לכמה תחומי משנה.

צעצועים ומשחקים לילדים

צעצועים תוכלו למצוא גם בחיפוש צעצועים באופן כללי, גם חיפוש לפי גיל, גם בחיפוש לפי מוצר מסויים וגם באיזור המתנות לחג המולד. השפע ענקי וכדאי להחליט מראש מה הכיוון הרצוי כדי לא ללכת איבוד ולהתפזר.

לבנות תוכלו לקנות להיטים שחזרו לחיינו כמו בובות ברבי כשהן מאובזרות לשלמות ורודה וזוהרת.

באמזון תמצאו עושר של ערכות Lego, ויש גם סוגי לגו מיוחדים כמו לגו Star Wars או לגו של marvel. ו-Playmobil להעסיק בהן את הילדים וגם המון מוצרי Nerf בהנחה למי שהילדים שלו מעדיפים תעסוקה אקטיבית יותר. לבילוי משפחתי אפשר גם פאזלים המבוגרים והילדים יכולים להתעמק בפאזלים משעשעים של דיסני או פאזלים תלת מימדיים עם נושאים יחודיים , האביזר הנפלא שכל חובב פאזלים חייב בבית - מחצלת מתגלגלת עליה מרכיבים את הפאזל, משחקי אסטרטגיה וערכות יצירה ואמנות.

ואל תשכחו את הלהיט של בובות Funko Pop!
תוכלו למצוא להיטים כמו דמויות אהובות של Marvel, Harry Potter, Star Wars, ומעל לכל מהדורות מוגבלות ומיוחדות.

לבית

הנחה של עד 56% על מטהרי אוויר של Shark ושל חברות נוספות, שישמרו על אוויר נקי מאלרגנים וזיהום, גם כאשר הוא סגור במשך ימים ושעות.

מבצעים מעל 40% הנחה לשואבי Shark ו- ופירמות אחרות

הנחות משמעותיות על מוצרים ומכשירי חשמל למטבח של Philips ומבית Ninja .

הנחה של עד 400$ על מכונות קפה של דלונגי coffee and espresso machines אך שימו לב לעלות המשלוח.

אופנה ומותגים

ה-Black Friday הוא הזמן המתאים לקנות את כל התיקים המרהיבים, בגדי המותגים שמזמן שמנו עליהם עין ושאר אביזרים שהופכים אותנו ואת החיים ליפים יותר. לא באמת צריך אותם, אבל הם כל כך מוסיפים, הרי בשבילם הומצא המושג shopping וזה הזמן לרכוש אותם בלי להרגיש שהגזמנו.

בואו נעבור על כמה מותגים אהובים במיוחד:

בתחום הספורט נמצא את Nike, Adidas, Hanes, מכנסי יוגה למיניהם, כדי להזיע בסטייל.

מותגי לבוש נוחים ומוכרים כמו: Columbia, Nautica, Steve Madden.

מעצבים מוכרים ואהובים וביניהם Marc Jacobs, Armani או Ray Ban שבכל תקופה משדרגים את המראה ולהשלמת המראה, לצרף ג'ינס קלאסי כמו של levi's.

מוצרי Amazon

לאמזון יש מוצרי אלקטרוניקה ומחשוב רבים - טאבלטים, סטרימרים, אוזניות מבטלות רעשים יעילות, מוצרי בית חכם ושלל גאדג'טים שמקלים על החיים - וכולם זוכים להנחות ומבצעים משתלמים במיוחד בכל הזדמנות יפה כמו ימי Prome, Black Friday ו- Cyber Monday.

גם השנה אמזון מקדמת את מוצריה האלקטרוניים ומציעה הנחות מיוחדות, אבל השנה יש עדיפות למנויי פריים, והשאר יגלו שהמוצרים אזלו מיד. בדף מוצרי אמזון ותגלו מוצרים מעניינים כמו צמידי כושר של אמזון Halo Band, מוצרי Kindle.

סטרימרים

הסטרימרים הם להיט בשנים האחרונות. אם אתם מתכנסים סביב המסך כדי לראות תוכניות מעניינות, איכותיות או שניהם גם יחד, תוכלו לבחון את מבצעי אמזון לבלאק פריידי


יאללה, צאו לדרך. יהיה כיף, יהיה מותח, יהיו דמעות של הפסד ושל ניצחון ובסוף, הטוב כמובן, שליח יניח על סף הדלת את כל המזכרות מהחוויה.