מבצעי Amazon Prime Day 2023 - יום הקניות של אמזון

Amazon Prime Day הוא הזדמנות מצוינת של פעם בשנה לרכוש מוצרים ממותגים ידועים וממותגי אמזון במחירים נמוכים במיוחד, אך צריך לדעת איך להתנהל מול ים המבצעים ומול כמויות הקונים הנלהבים שמציפים את אתרי אמזון, לבחור ולהחליט במהירות אך גם לא להתנהל בפזיזות.

להוציא את המיטב מאמזון פריים דיי

מעודכן ליוני 2023

ב-2023 אמזון עורכים את ה- Prime Day במועד המסורתי שלו ב- 11 עד ה-12 ליולי - שבוע לאחר יום העצמאות האמריקאי וכולו עמוס מבצעים לחברי מועדון Amazon Prime. לא המיתון ולא אינפלציה יעצרו את ה-Amazon Prime Day - יום הקניות של אמזון.

כמידי שנה, ה-Prime Day מציעים מבצעים מגוונים, הטבות מיוחדות והנחות שאי אפשר לעמוד בפניהן, בעיקר על מוצרי Amazon, אבל אמזון הכריזה שמתוכננים מבצעים שלא כדאי לפספס גם על מותגים ידועים כמו Sony, Bose, Peloton, Yeti, Victoria's Secret ו-Anker, וכל מי שאינו שייך למנויי Amazon Prime יכול להסתכל על החגיגה אך לא להשתתף בה.

מתי יתחיל Amazon Prime Day ב-2023?

Prime Day באמזון ארה"ב יתחיל 11 ליולי ב- 10:00 בבוקר לפי שעון ישראל וימשך 48 שעות. סדרו לעצמכם פינה שקטה בה תוכלו להתרכז במה שחשוב (קניות כמובן) ולמצוא מבצעים מרעננים.

אירופה קרובה יותר, ולכן המבצעים יתחילו באתרי אמזון אירופה ב- 1:00 בלילה ובאנגליה ב- 2:00 בלילה. שנו טוב בצהריים וקומו רעננים ללילה של קניות ללא הפרעה. גם שאר אתרי אמזון ברחבי העולם מנהלים Prime Days למנוייהם, בדקו את הפער בין ישראל ובין איזור הזמן בו נמצא אתר אמזון החביב עליכם וכוונו את השעון לשעת ההתחלה.

מבצעים מקדימים לפני תחילת Prime Day

אבל עוד לפני תחילת Prime Day, כבר יש מבצעים מקדימים, בעיקר על מוצרי ומכשירי אמזון, אותם תוכלו למצוא בדף ה- Prime Early Access Sale של אמזון ארה"ב וכן בדפי Prime Day של כל אחד מאתרי אמזון האחרים.

גם במהלך ה- prime day יהיו הנחות ומבצעים על מוצרים אלה, אך אם דחוף לכם לרכוש אותם, עדיף לפני שיתחיל העומס הכבד שבתוך ה- prime day.

דוגמאות מהמבצעים המקדימים:

 • כל מה שקשור המבצעים על כל מוצרי אמזון כאן המוצרים נחטפים במהירות ומשתנים כל הזמן, אבל תבדקו את מוצרי בית חכם - Amazon Smart Home.
  עוד מוצרי אמזון במבצעי עומק - עד 66% הנחה - הם מוצרי Echo שנחטפים ואוזלים במהירות, ומי משעוניין בהם צריך לעדכן התראות ולפעול במהירות כאשר ההזדמנות מגיעה: Echo Show 5 (3rd Gen), Echo Pop החדש ו- echo glow המיועד לילדים. גם מערכות וראוטרים של eero wi-fi 6 במבצעים יפים.
 • מוצרי Amazon לאבטחת הבית: מצלמות רשת, ring. למשל, יש ערכה קטנה במחיר טוב למי שצריך במצלמה אחת של Blink Outdoor. רק שימו לב האם ניתן לשלוח אותם לארץ או שתצטרכו להעזר בחברות שילוח.
 • יש מבצעים מקדימים במחירים טובים על טלוויזיות חכמות עם fire TV, תוכלו לקבל עד 43% הנחה, וגם על אביזריהן השונים.
 • בעולם הסלולר תמצאו הנחות על חלק מדגמי Samsung Galaxy s23, וגם על טלפונים סלולריים ואביזרים נוספים - כיסויים, מטענים וכן הלאה.

בדף תוכלו לראות את מבצעי Amazon Prime Day אך אמזון מזכירה שכדי להנות מההטבות והמבצעים חייבים להרשם כמנוי אמזון פריים ושיש תקופת ניסיון בת 30 ימים בחינם.

אמזון פרסמו, כהכנה לימי ה- prime day, בבלוג שלהם רשימה של מוצרים פופולרים ואת ההנחות עליהם ב- prime day. שווה לקרוא ולהתעדכן ולהבין באיזה מוצרים כדאי להתמקד.

באיזה מאתרי אמזון מתקיים Prime Day?

ה- Prime Early Access Sale יחול בכל אתרי אמזון העולמיים. רוב המבצעים הטובים הם באמזון ארה"ב (amazon.com) אך כדאי לבדוק ולהשוות מול Amazon.co.uk שהוא אמזון אנגליה.

לדוברי שפות נוספות, השמיים הם הגבול כשבדרך כלל יש לישראלים חיבה לאמזון גרמניה Amazon.co.de. בכל מקרה, השפה פחות חשובה כשיש google translate, יותר חשוב האם יש משלוחים לישראל, מה מחירם ומה רמת המבצעים באתר.

רגע, מה זה Amazon Prime Day?

לאמזון יש מועדון לקוחות הנקרא Amazon Prime. לכל אתר אמזון בעולם יש מועדון Prime Amazon משלו אליו נרשמים בנפרד. אם אתם עורכים קניות גם באמזון איטליה וגם באמזון אנגליה, תצטרכו להרשם כמנויי אמזון פריים בשני האתרים.

מועדון Amazon Prime של כל אחד מאתרי אמזון העולמיים פתוח ללקוחות מכל העולם, אם כי ללקוחות מאותה מדינה בדרך כלל יש הטבות משלוח והטבות אשראי שלא ניתן לתת למנויים גלובליים. עוד על מועדון אמזון פריים וההטבות שלו, אפשר לקרוא במאמר אמזון בעברית.

Amazon Prime Days הם ימי קניות, מבצעים, הנחות והטבות המיועדים לחברי מועדון אמזון פריים מכל העולם. מיעוט המבצעים פתוח גם לקהל הרחב ולא רק לחברי אמזון פריים, אבל להם יש עדיפות. בקיצור, תרשמו לאמזון פריים כדי להנות מהמבצעים כראוי.

לפי מספרי אמזון, במהלך ה- prime day הקודם נמכרו יותר מ- 300 מליון מוצרים, כשהחיסכון הכולל עליהם נספר יותר מבליון דולר.

מבצעים מובילים

בדרך כלל אמזון מפרסמת רשימת מוצרים שהיא מקדמת ב- prime day ויזכו בוודאות להנחות טובות במהלכו. זאת לצד אלפי מוצרים אחרים שימכרו במבצעים מתחלפים בהנחות גבוהות במהלך ימי ה- Prime day. בשנת 2023 אמזון החליטה לא לפרסם מראש רשימת מוצרים שיזכו להנחות. היא מתכננת לשחרר המלצות בטפטופים לקראת ה- prime day, במהלך ימי ה- prime day לפרסם מבצעים והמלצות על ידי newsletters ו- live blogs. שיטה זו תשמור את הלקוחות צמודים לאתרי אמזון וקשובים למבצעים במשך כל ימי המבצע.
אם עדיין אין לכם מנוי prime, תזדרזו ורכשו אחד לתקופת ניסיון חינמית. הסבר על כך נמצא בסעיף "איך נרשמים ל- Amazon prime".

Prime Day הוא כולו דילים שמתחלפים במהירות ושפע אפשרויות מבלבל, ולכן כדאי להיות מוכנים מראש לדרך בה הוא עובד וגם לדעת מה אתם מעוניינים לרכוש בו. טיפים והסברים נמצאים בסעיף"הכנות ל- Amazon Prime Day"

אנחנו רק נזכיר לכם כמה קטגוריות מוכרות ואהובות וכמה מותגים שחביבים על כולם בכל ימות השנה, ונדגיש מוצרים שקודמו בימי הפריים הקודמים. אפשר להניח שמוצרים אלה וכן המוצרים הנמצאים ב"מבצעים המוקדמים" יזכו להנחות גם בשנת 2023:

 • מבצעים על מבחר מברשות שיניים אלקטרוניות של Oral B
 • מבצעים לחובבי אינדיאנה ג'ונס שחוזר השנה בסרט נוסף, חובבי מלחמת הכוכבים ו- Marvel ולשאר חובבי צעצועי Hasbro.
 • המוצרים הוותיקים והאהובים של Lego
 • לקראת החזרה ללימודים בבית ספר ובאוניברסיטה צפויים מבצעים נרחבים על מחשבים ואביזרים, למשל: Lenovo, Dell, Asus, Acer.כשרוכשים מחשב חשוב לבדוק את סכום המסים שמתלווה לסכום המוצר באותיות קטונות, וגם את נושא השילוח. במחשבים שעלותם כ- 1,500 דולר ומעלה תגלו שמתווספים עוד כ- 350$ ומעלה עבור מסים.
 • גם הטבלטים חביבים על תלמידים וסטודנטים וסביר להניח שיהיו מבצעים עליהם, ובעיקר על טבלטים של Amazon.
 • גם אוזניות הן כבר חלק הכרחי מהחיים שלנו ויהיו עליהן מבצעים.

מבצעי בית ומטבח

מכשירי חשמל ואלקטרוניקה

ספורט וכושר

משחקי מחשב

איך נרשמים ל- Amazon Prime?

ההצטרפות למועדון Prime Amazon היא ללא תשלום למשך 30 ימי ניסיון וניתן לבטלו בכל נקודת זמן ללא דמי ביטול.

רישום ל- Amazon Prime בפעם הראשונה הוא חינם. בפעמים הבאות שנרשמים, למשל למי שנרשם בכל שנה לקראת Prime Day, יש דמי רישום, אך עדיין יש תקופת ניסיון חינם ל- 30 יום, אם עבר מספיק זמן מאז יצירת המנוי הקודם. פשוט צריך לנסות ולראות אם אתם זכאים שוב לתקופת ניסיון חינם.

הרישום בפעם הראשונה נספר לכל אתר אמזון בנפרד. אז אם נרשמתם בעבר לאמזון ארה"ב ועכשיו אתם רוצים להרשם לראשונה לאמזון UK, הרישום אליו יהיה ללא תשלום.

לא רוצים לשלם? הרשמו עם הפרטים של בן הזוג, ההורים או מישהו קרוב אחר.

איך נרשמים:

 • שלב ראשון הוא פתיחת חשבון לקוח באתר אמזון הרצוי, למשל:
  פתיחת חשבון לקוח Amazon ארה"ב
 • לאחר שיצרתם חשבון לקוח, תרשמו כמנוי Amazon Prime.
 • אם אתם מעוניינים לבטל את המנוי אחרי Amazon Prime Day, רשמו לעצמכם תזכורת. בכל מקרה, המחיר החודשי נמוך ועומד על 14.99$ לחודש
  מנוי פריים לסטודנטים שווה במיוחד: המחיר הוא 7.49$ לחודש ותקופת הניסיון מתארכת עד ל-6 חודשים, אבל הוא רלוונטי רק לסטודנטים, זרים ומקומיים, הלומדים בארה"ב, פורטו ריקו, קנדה וכמה מדינות אירופיות. אם אתם קונים לעתים קרובות באמזון, וגם נהנים מהתכנים של Amazon video (כבר ראיתם את תומר קאפון קורע את המסך בכל העונות של the boys?) שווה להשאר חברים ב- Amazon Prime. אם עשיתם מנוי לכמה אתרי אמזון, בטלו את המנויים הפחות שימושיים והשאירו רק את המנוי באתר שבו אתם רוכשים בדרך כלל.

אפשרויות תשלום

דיברנו עליהן בהרחבה במאמר "אמזון בעברית". חזרה קצרה על עיקר הדברים:

 • עדיף לקנות במטבע המקומי של אתר אמזון שבו אתם נמצאים - דולר בארה"ב, יורו באירופה או פאונד באנגליה. אבל לפני בחירת המטבע, לאמזון יש שירות תשלום בשקלים שעמלת ההמרה שלו נמוכה משל רוב כרטיסי האשראי הישראלים, לצד שער מטבע מעט גבוה מהשער היציג. בעגלת הקניות אפשר להציג את התשלום בשקלים ואז להחליף ולראות במטבע מקומי, תחשבו בצד כמה עולה הכל כולל עמלת ההמרה ובחרו בתשלום הזול יותר.
 • אם יש לכם מספר כרטיסי אשראי שלמו בכרטיס שעמלת המרת מט"ח שלו היא הנמוכה ביותר.
 • אפשר לשלם גם בכרטיסי מתנה של Amazon, והשנה הם ערכו קידום מיוחד עבורם. קיימים Gift Cards כלליים לרכישה באתר Amazon שבו הם נקנו , וזה ה- Gift Card הפופולרי שבהם באתר Amazon.com, ויש גם כרטיסי מתנה מתמחים לרכישות במותג מסוים כמו google שמעניק למקבל הכרטיס סכום לרכישה באפליקציית Google Play. אמזון עורכים קידום מכירות נוסף, והחל מ- 3.7 ועד 10.7 רכישה בכרטיס מתנה בסך 50$ תתן לכם במתנה סכום של 5$ לניצול באתר Amazon.com.
  כרטיסי המתנה מוגבלים לאתר אמזון שבו רכשתם את הכרטיס. כלומר, אי אפשר לקנות באמזון אנגליה באמצעות כרטיס מתנה מאמזון ארה"ב.
 • אין אפשרות תשלום ב- pay-pal.
 • מומלץ ורצוי להשתמש בקופונים וקודים לקידום מכירות, כדי לקבל הוזלה נוספת במחיר. כאן תמצאו קופונים המיועדים לחברין מועדון פריים prime members coupons.

הכנות חשובות לפני ובמהלך ה- prime Day

הצעד הראשון הוא תחקיר - איזה מוצרים חשוב לכם לקנות במהלך הפריים דיי וכמה תהיו מוכנים לשלם עליהם. כדי לא להתבלבל כדאי שהרשימה תהיה מפורטת עד לרמת הדגם והיכולות שלו.

 • כדאי לערוך רשימת אירועים שתכננתם לרכוש עבורם מוצרים: תחילת שנת הלימודים, גיוס לצבא, ימי הולדת ואירועים אחרים בהם נותנים מתנות, טיול בחו"ל או טיול שטח, מעבר דירה או שיפוץ שלה, אבזור לרכב, וכן הלאה. זה עוזר להתמקד במה שחשוב לכם.
 • בדקו מראש את המוצרים שמעניינים אתכם, תראו מה מחירם לפני תחילת המבצעים ומה נאמר בביקורות עליהם. חפשו מוצרים עם ביקורות טובות, וסמנו אותם במועדפים שלכם.
 • הורידו את אפליקציית Amazon, בנו את הפרופיל שלכם ורשימות מוצרים מועדפים. לאפליקציה יש יכולות רבות וביניהן מתן התראות על המוצרים שברשימות.
 • תרשמו ל- newsletter של אמזון, הוא מכיל מידע רב על מבצעים.

טיפים לרכישה ב- Prime Days

 • ראיתם - אהבתם - קניתם. אל תחכו, אל תתלבטו, אל תרימו טלפון לכל העולם לשאול האם כדאי לכם והאם לקנות גם להם. המבצעים והמוצרים מתחלפים ללא הרף. כל שעה יש מבצעים חדשים המחליפים את קודמיהם, והמוצרים נחטפים, כי המחירים הם הנמוכים ביותר שאפשר למצוא במשך השנה.
 • אתם יכולים לבצע הזמנה ויש לכם חצי שעה בה תוכלו לבטל אותה ללא דמי ביטול או עלות אחרת. אז קודם תזמינו ואז תחליטו האם אתם באמת מתכוונים לקנות.
 • תעזרו באפליקציית אמזון וביכולת לקבלת הודעות ממנה. כך תקבלו הודעות על תחילת מבצעים, גם למוצרים ברשימת ה- wishlist וגם ברשימת המוצרים שנצפו לאחרונה - ולא תפספסו כלום. אמזון מפרסמת מראש מה יהיו המבצעים . אתם יכולים להוסיף מראש מוצרים לרשימת המועדפים שלכם, על ידי לחיצה על icon לב, והאפליקציה שולחת על התראות על מבצעים וירידות מחיר של מוצרים אלה. לאפליקציה יש עוד אפשרויות חביבות כמו היכולת לסרוק מוצר ולקבל מידע על אפשרויות רכישה, תמיכת liveChat בכל שעות היממה ועוד הרבה אפשרויות, שמנצלות שלל טכנולוגיות מזיהוי פנים ועד מציאות רבודה, שמקלות על הקניה ועל הצגת המוצר בצורה המדויקת ביותר.
 • החל ממרץ 2022 Alexa היא כלי מוביל ביכולת להספיק לרכוש את כל המוצרים הרצויים במבצע, אבל היכולות המתוארות כאן פתוחות רק בפני מנויי Prime. תורידו את האפליקציה ו- Alexa תתריע 24 שעות מראש על כל המבצעים שיש על מוצרים שברשימת המועדפים, בעגלת הקניות או שסימנתם כ"שמור לאחר כך", תוכלו לבקש מ- Alexa שתתריע כשהמבצע מתחיל או אפילו שתרכוש עבורכם את המוצר בלי להטריח אתכם. מי שאינו מנוי Prime יקבל מ- Alexa יכולות פחות מעניינות. לקראת ה-Prime day. תורידו את אפליקציית Alexa, חברו אותה לחשבון אמזון, ותתחילו קודם כל במשפט "Alexa, Remind me when Prime Day starts" כדי שתתריע לכם מיד עם תחילת ה- Prime day. תרגישו חופשי להטריד אותה כמה פעמים ביום במילים: “Alexa, add [שם המוצר שתרצו] to my cart” ואז בקשו ממנה שתתן התראה כאשר מתחיל מבצע על המוצר. מן קסם שופינג דומה ל"מראה מראה שעל הקיר".
 • אפשר להעזר בתוסף לדפדפן כרום Amazon assistant, שעוזר לעקוב אחרי מחירי מוצרים לאורך זמן, אך הוא עלול לדחוף לכם מוצרים שלא תכננתם מראש לקנות.
 • הכנה מראש. צרו מנוי- Amazon Prime כמה ימים לפני ה- Prime Day וערכו סקר מחירים למוצרים שמעניינים אתכם. כך תהיו מוכנים עם האצבע על העכבר לאישור כל מוצר שתמצאו במחיר בלעדי.
 • הכנה מראש 2: הכינו wish list עם כל הפריטים שמעניינים אתכם. זה יזרז את הקניה, וגם ימקד אתכם רק במה שחשוב לכם.
 • מוצרים במבצעי Prime Day מסומנים בתווית תכלת. כך קל לאתר אותם.
 • מכשירי חשמל: לוודא שהמתח מתאים. בארה"ב עובדים על מתח של 110V ובישראל על 220V. קנו רק מכשירים תואמים לרשת בישראל. ברוב אירופה מתח מכשירי החשמל זהה לישראל, אך בכל זאת תזכרו לוודא.
 • Ships from Amazon: שילוח על ידי אמזון הוא האופציה העדיפה, כי המחיר הסופי כולל מסים ומחיר משלוח, בעוד שאם השולח הוא המוכר, עלולות להיות הפתעות. בכל מקרה את המחיר הסופי כולל הכל עדיף לראות בקופה, שניה לפני אישור ההזמנה, כי לפני כן החישובים עשויים להיות חלקיים. באמזון ארה"ב מוצג מחיר סופי מדוייק. בשאר אתרי אמזון לא תמיד חישוב המסים נכון.
 • לזכור שכל רכישה מעל 75$ כרוכה בתשלום מס. עוד על מסים ב"אמזון בעברית".
 • סומכים עליכם שתקבעו מראש סכום לקניות ותחרגו ממנו רק למען מטרות טובות והכרחיות או לפחות ממש ממש מהנות. בכל זאת צריך למצוא מקום בבית לכל הטוב הזה.

מה כדאי לקנות ב- Prime Day?

קודם כל, משלוחי החינם מאמזון ארה"ב לישראל חזרו. חלק גדול מהמוצרים מוגדרים למשלוח חינם כאשר העלות הכוללת של ההזמנה היא 49$ ומעלה. עלות משלוח רגיל מאמזון ארה"ב נעה בין 11$ ל- 40$ (אבל יכול להיות גם יקר יותר) תלוי במספר הפריטים ומשקלם ועוד פרמטרים הידועים לאמזון בלבד. בשאר אתרי אמזון דמי המשלוח גבוהים אפילו יותר. בדקו מראש אם המוצרים שמעניינים אתכם נשלחים לישראל. צרו קשר עם חברות השילוח בארה"ב ואירופה כדי להוזיל עלויות או במקרה שבו המוצר אינו נשלח לישראל. בכל מקרה, תתחשבו בעלות השילוח לפני אישור ההזמנה. פשוט תראו אם המחיר הסופי בקופה הוא מחיר שמשתלם לשלם.

מה אנשים מחפשים ב- Prime Day 2023?

צפויים מבצעים עמוקים ורציניים, שיהוו תחרות לשלל המבצעים של חברות ורשתות שונות בארה"ב, והמחירים הטובים ביותר שאמזון מציעה, אפילו יותר מאשר מבצעי Black Friday. כך שכדאי לבדוק את המחירים של כל מה שאתם צריכים.

בדרך כלל יש מבצעים משתלמים במיוחד על מוצרי אמזון כמו, חבילות המשלבות מוצרי Echo וטבלטים מבית fire. לחבילות fire tablet

בימי הפריים הקודמים וגם במבצעים המוקדמים ניתנו הנחות עד 70% על טלוויזיות Hisense, כמו: טלוויזיות חכמות של Hisense

מבצעי prime day מתחלפים כל הזמן, ותוכלו לראותם במרוכז בדף "מבצעי היום".

שיהיה יום קניות שמח ויעיל שיזכיר לכם שגם אם מגבילים אתכם מלצאת אל העולם, העולם יכול להגיע אליכם תוך 3 שבועות או פחות.