אודות האתר

סופרמרקר - השוואת מוצרים ושירותים פיננסיים


אתר סופרמרקר הוקם בתקופה שבה חברות הביטוח וסוכני הביטוח החזיקו בידיהם את המידע, שלא תמיד היה נגיש באינטרנט ודרשו מהלקוחות להחליט מייד האם הם מעוניין לחתום או לא. עם הזמן המדינה הסדירה ואיחדה תוכניות ברבים מהתחומים בהם האתר עוסק, והאתר מתעדכן יחד עם השינויים.

פערי המידע בין הצדדים תמיד היו מטרידים, וראינו איך האנשים הקרובים לנו רוכשים ביטוחים כפולים ולעתים מיותרים ועושים טעויות פיננסיות אחרות. האתר הוקם בשיתוף קבוצת הארץ ואתר דה-מרקר מתוך רצון לקדם מידע צרכני נגיש וברור המאפשר דו שיח מנקודת מוצא דומה.

המטרות שלנו הן:

  1. להקל על היכולת להשוות בין מוצרים מורכבים, כמו: תוכניות ביטוח, ריביות משכנתא, חיסכון לזמן פרישה, השקעות.
  2. להנגיש לכל אחד מושגים מעולם הביטוח, הפיננסים וההשקעות.
  3. לתת לכל אדם מידע מפורט, ברור ואובייקטיבי שיאפשר לו לערוך בחירות מושכלות.

האתר מפנה גולשים המעוניינים בכך ומשאירים את פרטיהם, לחברות ובעלי מקצוע אמינים שנבחרו על ידינו.

בתקופות בהן קורים דברים מיוחדים, כמו משבר הקורונה, המטרה שלנו היא להביא מידע מעודכן ומדוייק מהחלטות משרדי הממשלה, רשות שוק ההון ובנק ישראל, כדי שהציבור יהיה מודע להקלות והטבות שיוכל לקבל בתקופה המאתגרת.

האני מאמין של האתר הוא שלא צריך להיות מומחה בתחום מסויים כדי להבין את הרעיונות הבסיסיים לפיהם התחום פועל. אנחנו מאמינים שהידע שייך לכולם ושצרכנים בקיאים מקדמים מהפכה צרכנית המובילה למחירים נמוכים יותר לצד שירות ומוצרים טובים יותר. כל מי שיעזר במידע שבאתר ידע לקבל החלטות טובות יותר וידע גם איך להעזר ביכולותיהם של אנשי מקצוע כדי להגיע למוצרים והתוצאות הטובות ביותר עבורו.

ידע הוא כח, ומעבר לכך, ידע מעניק ביטחון בעת ניהול משא ומתן וביכולת לקבל את ההחלטה הנכונה.

מה תמצאו באתר

  1. אינדקסים להשוואת מוצרים בתחומי ביטוח, קופות גמל, קרנות פנסיה, הלוואות, ריביות משכנתא ועוד.
  2. מחשבונים לתמחור עלויות שונת, כמו: מחשבון משכנתא, מחשבון החזר משכנתא, מחשבון מס רכישה, מחשבון ביטוח חיים ומחשבון פנסיה.
  3. מאמרים בנושאי צרכנות שונים. המאמרים מתבססים על מקורות אמינים כמו, פרסומים מטעם המדינה, חוקי המדינה, מאמרים שנכתבו על ידי מומחים בתחומם, ומידע שאושר על ידי בעלי מקצוע מומחים. חלק מהמידע נלקח מתוך פרסומי הגופים המפורטים בכתבה – מתוך פוליסות ביטוח שפורסמו, תקנונים שפורסמו, וכן הלאה.

אנו מעדכנים את הנתונים באתר בהתאם לשינויים והתפתחויות, וכך תוכלו לראות בכל דף ומאמר את תאריך העדכון האחרון שלו. כמובן שהמילה האחרונה והקובעת היא של החברה או הגוף שהמוצרים המוצגים שייכים לו.

מה האתר נותן לכם

ידע – הבנה בסיסית בתחומי צרכנות רבים, טיפים להתנהלות צרכנית נכונה.

חיסכון בכסף – תוכלו לקבל החלטות שיחסכו לכם הוצאות ויגדילו רווחים

חיסכון בזמן – במקום לחפש במספר אתרים רב, החומר מרוכז כאן.

רשימת בעלי מקצוע אמינים – לבעלי מקצוע יש משהו שאין לכל אחד – ניסיון וקשרים בתחום התמחותם, והזמן לפעול לקידום ענייניו של הלקוח. כשאין זמן, או כשהמקרה מסובך, אפשר ורצוי לפנות לעזרת מומחה.

אנחנו תמיד שמחים לקבל הארות והערות, להוסיף תחומים שמעניינים את הגולשים וכן הלאה.

פנו אלינו דרך דף "צור קשר".