Cyber Monday 2019 – איפה לקנות בסייבר מאנדיי

בשנים האחרונות סייבר מאנדיי הפך לאחד מחגי הקניות באינטרנט המוכרים והשנה הוא מתחבר לחגיגת קניות מתמשכת שהתחילה עם מבצעי בלאק פריידי ונמשכת באתרים רבים במשך כל סוף השבוע שאחריו עד לסייבר מאנדיי שחל השנה בתחילת דצמבר. אז גם אם אתם לא נוהגים לערוך קניות באינטרנט, תוכלו להמשיך ולקנות כל סוג מוצר בהנחות גבוהות עד סופו של Cyber Monday כולל כל מה שלא הספקתם במשך אותו יום שישי קצר של ה- Black Friday. זו למעשה ההזדמנות האחרונה לנצל את ההנחות הגדולות של השנה, עד לנובמבר של שנה הבאה.

Cyber Monday

מעודכן ל- 09/12/2019

שאלתם מה אפשר לקנות ב- Cyber Monday? כיום קונים הכל, או ליתר דיוק כל מה שנשאר במלאי אחרי ההסתערות שמתחילה כבר במבצעי הבלאק פריידי. חפשו מבצעי Cyber Monday באמזון, ebay, AliExpress, Gearbest ושאר האתרים הגדולים בהם אתם משוטטים. גם אתרים ישראלים ימשיכו את מבצעי נובמבר עד ליום שני ואפילו אחריו.

סיכום קצר ל- Cyber Monday ב- 2019 ומה תאריך Cyber Monday 2020

בלאק פריידי וסייבר מאנדיי חלפו כמו כוכב שביט בשמי הארץ והשאירו אחריהם שובל זוהר של מוצרי חובה ומוצרי הגברת האושר האישי והמשפחתי ושפע בקבוקי קונטיגו לכל בית. זה זמן מתאים לסכם את מבצעי נובמבר והסייבר מאנדיי ב- 2019.

ה- Cyber Monday שחל ב- 2019 ביום שני שאחרי Black Friday היווה הזדמנות נוספת לכל מי שהיה מעוניין, אך עסוק מידי במשך השבוע, להמשיך ולקנות במהלך סוף השבוע. המבצעים נמשכו ונוספו חדשים במטרה מוצהרת להפטר מכל המלאי האפשרי, מבצעים נוספים אפילו נמשכו במהלך כל חודש דצמבר כדי לסיים את השנה ברווחים. היו מוצרים שהתבררו כלהיט במהלך הבלאק פריידי ויכולתם להמשיך ולרכוש גם במהלך ה- Cyber Monday והיו להיטים חדשים שנוצרו במהלך סוף השבוע ויום שני הסייברי שלו.

ב- Cyber Monday עצמו שחל ב- 2.12.19 הישראלים קנו בעיקר באינטרנט, בכל זאת מדובר ביום עבודה רגיל. מבצעים בהנחות גדולות היו בעולם מכשירי החשמל והמשיכו את מבצעי הבלאק פריידי על טלביזיות, קונסולות משחקים כמו סוויץ' של נינטנדו, מחשבים ניידים של אפל ואוזניות airpod pro, מכונות נספרסו, גם מכונות גילוח, שואבי אבק של דייסון ושואבי אבק רובוטיים כמו חלק מדגמי irobot roomba וחבריהם משיאומי ו- ilife היו פופולריים ואיתם טלפונים סלולריים, בעיקר מהדגמים האחרונים של סמסונג. כשלצידם מבצעים על צעצועי ילדים, קוסמטיקה ובגדים במחירים נמוכים.

Cyber Monday ישוב שנית בשנה הבאה ולשאלה החשובה מתי ה- Cyber Monday מתחיל ב- 2020, אז רשמו לעצמכם שהתאריך הוא 30.11.2020. גם בשנת 2020 ה- Cyber Monday מגיע לאחר ה-Black Friday שחל ב- 27.11.20, כלומר מצפה לנו עוד סוף שבוע ארוך ומלא הפתעות ומבצעים שיהיה השיא של מבצעי נובמבר.

באשר לשאלה מה יהיו הלהיטים ב- Cyber Monday הבא נוכל לומר שכמו תמיד נצעד לאן שהמבצעים יובילו אותנו והדרך תהיה זרועה במותגים כמו Nike, אדידס, רומבה, Apple, הסרט העונתי של דיסני ומארוול, מכשירי בידור כמו טלביזיות, אוזניות, רמקולים, טלפונים סלולריים ומכשירי חשמל וניקיון שנועדו להקל על תחזוקת הבית.

מה תאריך ה- Cyber Monday ב- 2019

בשנת 2019 תאריך Cyber Monday חל ב- 2.12.2019 , ואפשר בקלות להבין שב- 2019 רוב החנויות ואתרי הקניות מתייחסים אליו כאל המשך ישיר של הבלאק פריידי על מבצעיו השונים. בעיקרון סייבר מאנדיי הוא יום שני שמגיע מיד אחרי חג ההודיה (Thanksgiving) האמריקאי.

אין לסייבר מאנדיי תאריך קבוע?

התשובה היא שלא, כי גם לחג ההודיה אין תאריך קבוע. חג ההודיה הוא חג של המתיישבים האירופים באמריקה, ואותנו מעניין תאריך חג ההודיה של ארצות הברית (בקנדה יש תאריך אחר) שחל תמיד ביום חמישי הרביעי בחודש נובמבר. כתוצאה מכך תאריך סייבר מאנדי יהיה תמיד בין 26.11 ל- 2.12 תלוי מתי חל חג ההודיה באותה שנה.

מה זה Cyber Monday?

Cyber Monday הוא חג קניות שהחל בשנת 2005. התאריך שלו נבחר כי הוא מספיק קרוב לחג המולד לצורך עריכת קניות לחג ומספיק רחוק כדי שהמשלוחים יגיעו בזמן לחג בלי להתעכב. הסייבר מאנדי הוכרז כדי לעודד קניות באינטרנט ולתת מענה לעסקים וחנויות קטנים יחסית שאינם חלק מאתרי המסחר החזקים והרשתות הגדולות ששולטים בבלאק פריידי, כך שיוכלו לתת הנחות ביום שונה מיום הבלאק פריידי. בפועל תוך זמן קצר גם אותם אתרים ורשתות הצטרפו לחגיגת הסייבר מאנדיי וכיום אין הבדל אמיתי בין החברות, הרשתות וסוגי המבצעים שתוכלו למצוא בשני התאריכים, למרות שאם אתם קונים באתרים בארצות הברית שאינם חלק מרשת גדולה, יש לכם סיכוי למצוא הנחות גדולות יותר ב- Cyber Monday.

מה ההבדל בין Black Friday ל- Cyber Monday?

במהלך השנים מאז שהחל הסייבר מאנדיי רוב ההבדלים בינו ובין הבלאק פריידיי הטשטשו וכיום רוב האתרים והחנויות עורכים מבצעים, מכירות והנחות גדולים הנערכים גם בימים שבין הבלאק פריידי והסייבר מאנדיי ולעיתים קרובות גם עוד כמה ימים אחרי. יש אתרים שיעדיפו לפתוח עם מבצעי מכירות והנחות גדולים בבלאק פריידי, ואחרים שיתחילו בהנחות קטנות יחסית בבלאק פריידי ויעמיקו אותן בסייבר מאנדיי.

השנה הסייבר מאנדיי מאפשר לכם להשלים קניות שאתם מעוניינים בהן ולא הספקתם לבצע במהלך סוף השבוע של הבלאק פריידי, מכל סיבה שהיא, כמו חוסר זמן או הצורך להגדיר בדיוק מה דגם המוצר הרצוי לכם או לקרוא ביקורות והסברים כדי לדעת מה המותג והדגם היעילים ביותר למטרתכם, או ששמעתם על מחברים על משהו שקנו ואתם ממש חייבים לקנות אותו גם.

מה כוללים מבצעי Cyber Monday?

מבצעי הסייבר מאנדי כוללים את כל מה שאפשר לרכוש באינטרנט בכל אתר מסחר או חנות, כולל עסקאות תיירות ותעופה, מוצרי חשמל, ריהוט, אופנה. ממש ממש כל דבר. תוכלו לבחון דוגמאות בהמשך.

באיזה אתרים כדאי לחפש מבצעי Cyber Monday?

למעשה כל אתרי הקניות וכל הרשתות ממשיכים את המבצעים. זקוקים לכוסות זכוכית עמידות בפני ילדים וגם סטרימר לטלביזיה וגם פלייסטיישן 4? פנו לאמזון.

התאומות שלכם דורשות תחפושת אלזה חדשה מתוך ל"שבור את הקרח 2" שאותו ראו בסוף השבוע האחרון של נובמבר? עלי אקספרס לשירותכם.

חייבים שואב אבק רובוטי שישטוף את הרצפה והקירות מבפנים ומבחוץ? לגירבסט יש פתרונות או שתוכלו למצוא את הדייסון הרצוי לכם ב- ebay.

בדקו את המוצרים, הדילים המתחלפים, המכירות וקידומי המוצר באתרים הבאים, שכולם מפרסמים מבצעי Cyber Monday וחלקם אף מתחילים בהם לפני יום שני.

S                                                                                            
אתר אינטרנט מוצרים מומלצים קישור
Amazon
Amazon

Cyber Monday at Amazon הוא חגיגה מדהימה של עסקאות. הנה דף העסקה היומית שמציג לכם מבצעים על מוצרי חשמל, טלפונים, אופנה, תכשיטים, שעונים, מחשבים, אביזרי מחשב, גאדג'טים, צעצועים, משחקי מחשב ואי אפשר בלי מוצרי קונטיגו השונים – לילדים ולמבוגרים. הסייבר מאנדיי מתחיל באמזון בדיוק ב-2.12.

AmazonIsrael
Amazon Israel

חפשו מוצרים מכל המחלקות בהם מעל 49$ השילוח לישראל בחינם. בין המחלקות המשתתפות - טלפונים סלולריים, מחשבים, כלי מטבח כמו צלחות קורל האופנתיות, כלי בית, מכשירי חשמל, אופנה ובגדים, וכמובן הלהיט PS4

Cyber Monday מתחיל ב- 2.12 ואפשר להתרשם מהמוצרים שישתתפו במבצעים

Amazon UK
Amazon UK

באמזון UK תמצאו את כל מה שניתן למצוא באמזון בארה"ב, שווה לבדוק את המוצרים והמבצעים המופיעים שם, למשל באתר זה מכירות Cyber Monday התחילו כבר ב- 30.11.19 ונמשכות עד 2.12.19, לפעמים תוכלו למצוא את אותם המוצרים במחירים טובים יותר

ebay
ebay

מבצעי בלאק פריידי באיביי ממשיכים ומצטרפים אליהם גם מבצעי סייבר מאנדי עוד לפני ה- 2.12.19. זאת בנוסף לכל הדילים והעסקאות היומיות. ריכזנו עבורכם את מבצעי ה- cyber Monday וביניהם תוכלו למצוא מבצעים על אוזניות Apple Air Pods ועוד.

AliExpress
AliExpress

בעלי אקספרס מבצעי Cyber Monday משתלבים במבצעי הבלאק פריידי ואף נמשכים מספר ימים נוסף עד ה- 4.12.19 . גם בתקופת המבצעים וגם אחריה ממשיכים מבצעי הבזק והדילים היומיים שמשאירים אותנו צמודים לאלי אקספרס לאורך כל השנה. איפה עוד תוכלו לאבזר את הרכב ב-50 ש"ח כך שיראה מליון דולר מבפנים ומבחוץ.

                           
AmazonGermany
אמזון גרמניה
                       

באמזון גרמניה מבצעי סייבר מאנדיי מתחילים מייד לאחר בלאק פרידיי ונמשכים עד ה - 2.12.19

בנוסף יש מבצעים מתחלפים על מוצרים פופולריים

                       
                           
                                אמזון גרמניה                                 לאתר                            
                       
Gearbest
Gearbest.com

בגירבסט תמצאו מוצרי חשמל וטלפונים סלולריים מתוצרת סינית כמו שואבים רובוטיים של שיאומי, אביזרים לבית ולגן, בגדים, שעונים, דוגמת שעון חכם של lenovo

מכירות ה- Cyber Monday בגירבסט מגוונות: חלק ממבצעי סייבר מאנדיי מסתיימים ב- 3.12 בעוד אחרים נמשכים הלאה עד ה-17.12. לכל מוצר בדקו את אורך המבצע

booking.com
Booking

Booking.com הוא אחד מהאתרים המובילים בעולם בתחום התיירות, תוכלו למצוא בו מלונות, דירות אירוח, Resorts, וילות, B&B, גסט האוס וכמובן חבילות תיור שלמות. הנחות הבלאק פריידי וסייבר מאנדיי מאוחדות בו וניתן לרכוש בהנחה עד ה- 2.12

Tomtop
Tomtop

טומטופ הוא אתר מסחר ותיק עם מבצעים רבים ואפשרויות רבות לרכישה בבלאק פריידי כולל טלפונים סלולרים, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, צעצועים, מוצרים לבית ולגינה וכמעט כל קטגוריה אחרת שחשבתם עליה

                                Tomtop                                 לאתר                            
ivory
Ivory

Cyber Monday נמשך מייד אחרי הבלאק פריידי עד 2.12.19, כדאי לנצל את המבצעים לפני תום התקופה
יש גם קופונים להנחות נוספות ומשתלמות באייבורי: הנחות נוספות באייבורי

עכשיו נגיע לנושא החשוב מכולם - מבצעי בלאק פריידי וסייבר מאנדיי, שנעדכן כאן בכל פעם שיתחילו עוד מבצעים

מבצעי Cyber Monday לפי נושאים

מוצרי תינוקות

כולם אוהבים תינוקות ואוהבים לאבזר אותם במוצרים הכי חדשים ונכונים, בצעצועים שיגרמו להם לחייך ובאביזרים שמקלים את חיי ההורים, מוצרים לתינוקות תוכלו למצוא בבלאק פריידי 2019 בכל הנושאים העוסקים ב- baby שלכם.

הנה כמה מבצעי Cyber Monday לתינוקות והורים ב"עליאקספרס" תמצאו אביזרים למיטת תינוק, מד חום לאוזן, בגדי תינוקות, תחפושות וכל מוצר חמוד או יעיל אחר. מעדיפים את אפשרויות המשלוח של AmazonUK? אין בעיה, כל המוצרים מחיתולים ומגבות ועד מנשאים נמצאים גם שם.

צעצועים ומשחקים לכל גיל

צעצועים ומשחקים הם קטגוריה בפני עצמה, המלווה כל אחד מיום היוולדו ועד ליום שבו יחליט מיוזמתו לוותר עליהם, ולפעמים לעולם לא. כך שמשחקים הם לא עניין לילדים בלבד, הם משתנים ומתחלפים עם השנים והגיל, אך לא נעלמים. מבצעי בלאק פריידי בתחום הזה מתחלקים לכמה תחומי משנה.

צעצועים ומשחקים לילדים

צעצועים תוכלו למצוא גם בחיפוש צעצועים באופן כללי, גם חיפוש לפי גיל, גם בחיפוש לפי מוצר מסויים וגם באיזור המתנות לחג המולד. השפע ענקי וכדאי להחליט מראש מה הכיוון הרצוי כדי לא ללכת איבוד ולהתפזר.

באמזון תוכלו למצוא המוני בובות LOL ואביזרים עבורן בשילוח חינם לישראל

בעלי אקספרס קיים דף המרכז צעצועים לכל גיל וכל אחד.

AmazonUK גם לוקחים ברצינות את משחקי הילדים.

משחקי מחשב

ילדים בוגרים יותר ומבוגרים שנהנים להרגע מול עולמות וירטואלים יכולים לבדוק את עולם משחקי המחשב והוידאו באמזון

רוצים ניתוק מושלם מהעולם? ציוד, משקפיים ומשחקי מציאות מדומה תמצאו באמזון

טלפונים סלולריים

טלפונים סלולריים או בשם החיבה המדוייק שלהם "חיים שלי" הם להיט בכל בלאק פריידי וגם בסייבר מאנדי 2019. חובבי iphone, סמסונג, גוגל, LG וחבריהם, חפשו מבצעי טלפונים סלולריים באמזון, מעדיפים מותגים סינים? פנו לעלי אקספרס שמתמחה בהם. בדקו ביקורות, וודאו כי הטלפון תואם לדרישות בישראל ומצאו את הטלפון שילווה אתכם לכל מקום. גם אביזרים לטלפון תוכלו למצוא במחירים טובים.

כדי להיות בטוחים המכשיר שלכם יעבוד כראוי בישראל בלי שתצטרכו להתמחות בהתאמת הסלולרי לישראל, תוכלו לקנות טלפון סלולרי בישראל במחיר נמוך באדיבות מהפכת התקשורת ומבצעי Cyber Monday:

מבצעי סלולר לסייבר מאנדי ב- ivory וכן של אביזרים לטלפון הסלולרי כמו כיסויים, אוזניות ועוד.

מחשבים, טאבלטים, סטרימרים וציוד למחשבים

הגיע הזמן לשדרג את המחשב הישן? לצרף לו כמה אביזרים חדשים? אמזון, עלי אקספרס, KSP וחבריהם ישמחו לעזור ולהציע את כל המחשבים והגאדג'טים שינעימו את הישיבה מול המסך. שימו לב שהמתח החשמלי יתאים לארץ.

מחשבים

מחשבים נייחים וניידים וטאבלטים במחיר טוב של  כל המותגים  תמצאו במבצעי אמזון.

כדאי לבדוק את המבצעים שאפשר למצוא בישראל:

סטרימרים

הסטרימרים הם להיט בשנים האחרונות. אם אתם מתכנסים סביב המסך כדי לראות תוכניות מעניינות, איכותיות או שניהם גם יחד, תוכלו לבחון את מבצעי אמזון לבלאק פריידי

מוצרי חשמל

מוצרי חשמל הוא שם כללי להמון מוצרים שמקלים את החיים בכל חלק של הבית וגם מחוץ לו. ודאו שהמתח של המכשיר מתאים לישראל, וקראו לעומק ביקורות מוצר כדי לדעת האם הוא יקל על חייכם ויחסוך לכם זמן או שהתפעול והניקוי שלו יהפכו לתחביבים מעיקים.

שואבי אבק רובוטיים

חיות המחמד החדשות שמנקות במקום ללכלך, מחליקות בבית בהבהובים כמו דיסקית חייזרית ידידותית הם בן המשפחה שכל בית צריך. תוכלו לבדוק אותם במבצעי אמזון" ו-AliExpress".

שואבי אבק

שואבי אבק רגילים הם גם מכשיר רצוי שזוכה למקום של כבוד במבצעי בלאק פריידי ו- Cyber Monday השונים ועכשיו יש שואבי Dyson בשילוח חינם מאמזון.

קניה נכונה במבצעי Cyber Monday

מי שצלח את מבצעי נובמבר השונים וכבש את פסגות ה- Black Friday לא זקוק להרבה הכוונה, ויכול לומר בעל פה את כל הכללים שעליהם נחזור בקיצור לטובת מי שהיה עסוק מידי במהלך נובמבר ורק עכשיו התפנה אלינו ולחג הסייבר מאנדיי.

הערכות למבצעי Cyber Monday

ב- Cyber Monday האתרים השונים נותנים את כל ההנחות ששמרו בצד לרגע האחרון וזה הרגע להשלים את כל החוסרים בבית, בגינה, לימי הולדת וחגים עתידיים, וגם לרכוש חבילות נופש ותכנון החופשות בשנה הקרובה. ערכו את הקניות בזהירות וחוכמה.

הכנה מוקדמת לפני שמתחילים מבצעי בסייבר מאנדי

השלב הזה כולל התארגנות רעיונית ומעשית.

ההתארגנות הרעיונית כוללת החלטה מה קונים – איזה מוצרים, איזה דגם של מוצר, כולל קריאת ביקורות וצפיה בסרטונים המדגימים את יכולותיו והשוואת מחירים כדי לדעת כמה הוא עולה בדרך כלל וכמה עולה במהלך מבצעי סייבר מאנדיי.

ההתארגנות המעשית כוללת הרשמה והכרות עם אתרי המכירות הגדולים ועם אתרי מכירות שמתמחים במוצרים שמעניינים אתכם:

 • הרשמו מראש לאתרי המכירות הגדולים כמו Amazon (שווה לבדוק גם אתרי amazon באנגליה ושאר מדינות אירופה, בעיקר אם אתם דוברי שפות שונות מאנגלית), Ali Express. שוטטו בהם ותכירו את כל אפשרויות החיפוש, הקניה המשלוח שקיימות בהם.
 • תוכלו לתייג מוצר רצוי ברשימת המשאלות שלכם – wish list וכך תקבלו התראות על הורדות מחירים ומבצעים שיש עליו, כולל במבצעי Cyber Monday.
 • תוכלו להצטרף למועדוני לקוחות של האתר, לחפש קופונים וקידומי מכירות ולהתכונן ליום הגדול.
 • מומלץ ליצור חשבון PayPal. כשאתם משלמים באמצעות PayPal פרטי כרטיס האשראי שלכם אינם מסתובבים ברשת ואינם נמצאים במאגרי מידע שניתן לפרוץ אליהם. אתם מקטינים את הסיכוי להונאות ולגניבת פרטי הכרטיס.

יום ה- Cyber Monday

בניגוד לבלאק פריידי שחל ביום שישי בו רוב העם לא עובד, סייבר מאנדיי חל על יום עבודה רגיל ומלא. תוכלו לקחת יום חופש או לעקוב אחרי המבצעים מתוך מקום העבודה שלכם, אבל תצטרכו להקדיש זמן למלאכת הקניות.

 • יש דיל טוב במחיר נמוך משמעותית מהמחיר הרגיל? קנו מייד. אל תחכו לראות אם המחיר ירד הלאה, כדי שלא תפספסו. חלק גדול מהמלאי כבר נגמר במהלך מכירות נובמבר, כך שכל השתהות יכולה להשאיר אתכם מחוץ למשחק ובלי המוצר שרציתם.
 • מוצרים שסתם נחמד שיהיו יכולים לחכות ל- flash sales ולהתפתחויות במשך היום.
 • אל תרדמו בשמירה ואל תתנו לדברים אחרים להסיט את תשומת הלב. חפשו את המבצע המתאים במשך היום וקנו.

כללים לקניה חכמה ברשת

 • מי המוכר – איך להימנע מרמאויות ושירות גרוע: רוב אתרי המסחר הגדולים משמשים כאכסניה למוכרים וחנויות עצמאיים. ל- Amazon יש אמנם חנות ומוצרים משל עצמה, אך גם קיימות בה המון חנויות וסוחרים עצמאיים. AliExpress הוא מתחם חנויות עצמאיות וירטואלי וכך גם EBAY ו- ETSY. באתרים האלה חשוב לבחור מוכרים שקיבלו ביקורת טובות.
  כשאתם מחפשים מוצרים הכניסו בדרישות החיפוש חנויות עם דירוג גבוה. מצאתם מוצר – קראו את הביקורות על המוכר לפני הרכישה. תתייחסו למצב הגעת המוצר, זמני משלוח, טיפול בתלונות ובעיות בהחלפה והחזרה.
 • בחלק מהאתרים, כמו AliExpress קיימת אפשרות של "הגנת הקונה". ודאו שהחנות ממנה רכשתם כפופה ל"הגנת הקונה". ב- gearbest יש אפשרות של "ביטוח" הרכישה תמורת סכום קטן, אפשרות זו מסומנת כברירת מחדל, שאתם יכולים לוותר עליה אם אינכם מעוניינים בה.
 • החזרות, ביטולים והחזר כספי: בעלי אקספרס חלק מהחנויות מאפשרות "החזרה חינם" או "החזרה מקומית". חפשו את הסימון המתאים בחנויות. בכל מקרה, לפני הרכישה מומלץ לקרוא את תנאי האתר במקרי ביטול והחזרה כדי להבין מתי תוכלו להחזיר ולקבל זיכוי או החזר כספי, מה העלויות לשליחת מוצר בחזרה וכן הלאה.
 • תורת המחירים: כאן יש כמה נקודות שחשוב לשים לב אליהן:
  רכשו רק במטבע מקומי. אחרת אתם משלמים גם על ההמרה משקל למטבע מקומי וגם על ההמרה החוזרת ממטבע מקומי לשקל.
  קופונים: תוכלו למצוא אותם באתר או ברשתות החברתיות בדף של המותג בפייסבוק וכד'. גם הרשמה לעדכונים מהאתר יכולה לעזור.
 • משלוחים: ברכישה מאתרים הנמצאים בארצות אחרות חשוב לבדוק האם יש אפשרויות משלוח לישראל, בחלק מהאתרים כמו Amazon ניתן לסנן תוצאות לפי האפשרות של "משלוח לישראל", אבל וודאו את אפשרות המשלוח על המוצר עצמו. אם אתם מעוניינים במוצר שאינו נשלח לישראל, בדקו את עלויות השילוח דרך חברות השילוח השונות, אם המחיר עדיין משתלם, רכשו אותו.
  מחיר משלוח: ב- AliExpress תוכלו לסנן תוצאות לפי אפשרות של "משלוח חינם".
  באמזון יש מבצע משלוח חינם לישראל על חלק מהמוצרים בקניות מעל 49$. גם באתרים אחרים קיימים מוצרים שישלחו בחינם. חשוב תמיד לשים לב מה אפשרות השילוח המתאימה לישראל ומה מחירה. המחיר שלה יתווסף לעלויות המוצר.
 • מסים: מוצרים עד 75$ פטורים ממע"מ, פרט לאלכוהול וטבק שתמיד חייבים במע"מ.
  מעל 75$ משלמים מע"מ שיחושב לפי מחיר כל המוצרים שרכשתם + מחירי המשלוח. אפשר לנסות לפצל חבילות, אבל אם יתפסו אתכם – תשלמו על כך.
  מעל 500$ משלמים מע"מ ומכס.
  יש מוצרים שמשלמים עליהם גם מס קניה וביניהם מוצרי אלקטרוניקה בידורית כמו טלביזיות ורמקולים.

אלה הכללים בקצרה וכדאי לזכור ליישם אותם בכל רכישה, וכן להשוות מחירים כולל משלוח ומיסים, ולוודא הבדלי מידות, מתח חשמל, שפות מערכת ושאר הבדלים שעשויים להקשות על השימוש במוצר. כך תוכלו להזכר בהנאה כמה מוצלחת היתה הרכישה בכל פעם שתדרכו שוב על הצעצוע המצפצף שקניתם בעלי אקספרס או תצעקו על הילד שיעזוב כבר את ה- XBOX שלכם.