הורייזן שוקי הון - ניהול תיקי השקעות

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על הורייזן שוקי הון - ניהול תיקי השקעות הכוללת את תיאור השירות, סכום ניהול מינימלי, כמות נכסים מנוהלים, מדיניות השקעה, סוגי תיקים לניהול, הרכב התיקים, עלויות ניהול תיק השקעות ותשואות לדוגמה שהשיג בית ההשקעות.


חזרה לדף השוואת ניהול תיק השקעות >>
הורייזן שוקי הון - ניהול תיקי השקעות rightCorner rightCorner

סכום מינימלי לפתיחת תיק ₪ 300,000.00
תיאור בית ההשקעות הורייזן הוא בית השקעות המתמחה בניהול תיקי השקעות באופן שקוף.
בית ההשקעות מנהל תיקי השקעות ו- IRA ללקוחות פרטיים, לחברות ולעסקים, תוך מתן מענה למגוון רחב של מטרות וצרכים פיננסיים שונים.
לצורך פיזור הסיכון, בית ההשקעות משקיע בשורה של נכסים פיננסיים בארץ ובחוץ לארץ.
הורייזן מתחייבת לעבוד אל מול הלקוח בשקיפות ובצורה נקייה.
בית ההשקעות אינו קשור לאף חברה הנסחרת בבורסה, וכן אינו עוסק בחיתום.
בפגישה עם אחד ממנהלי ההשקעות תוכלו לקבל מידע מקיף בצורה מקצועית.
סכום נכסים מנוהלים מעל ל- 1,000,000,000 ש"ח, נכון ליוני 2018
סוגי תיקי השקעות סוגי תיקי השקעות המנוהלים בהורייזן:
  • תיקי השקעות מנוהלים
  • תיק השקעות תיקון 190
  • ניהול גמל והשתלמות לפי IRA בעזרת מנהל השקעות אישי
מדיניות השקעה ניהול ההשקעות בהורייזן מבוסס על ידע וניסיון רב שנים בשני רשיונות: רישיון ניהול תיקים ורישיון פנסיוני, תוך השקעה בבדיקה כלכלית איכותית לבחינת אלוקציות נכסים להשקעה לפי האיפיון הספציפי של הלקוח.
רוב בעלי הרישיון בהורייזן הינם בעלי רישיון כפול, המעניק הבנה בניירות ערך מצד אחד והבנה בהיבטי מיסוי מצד שני.
הורייזן פועלת כך שהרכיב המנייתי בתיק מושקע כמעט כולו, במניות ספציפיות, מישראל ומחוץ לארץ.
בחלק האג"חי של התיק, אגרות חוב ספציפיות (מועדפות על פני תעודות סל) הנבחרות לאחר אנליזה מקיפה ומקצועית.
הורייזן משתמשת בבחירה קפדנית וייחודית של החברות בהן היא משקיעה, ודואגת לפיזור בין שווקים, ענפים ומנפיקים בארץ ובחוץ לארץ.
הרכב תיקי ההשקעות מסלולי השקעה שונים ומגוונים בארץ ובחוץ לארץ, ברמות סיכון שונות, המותאמות אישית לכל לקוח וקביעת אחוז ההשקעה בכל אפיק, לפי אפיון המתבצע במעמד חתימת ההסכם.
אפיון לקוח מאפיין את מצבו וצרכיו בכדי להתאים מסלול רלוונטי לתיק ההשקעות המיועד לו, בהתאם לפוטנציאל התשואה והסיכונים הגלומים בו.
קיימים מסלולי השקעה לניהול תיק מחבר בורסה בארץ (גם בשווקים הגלובליים) ומסלולי השקעה לניהול תיק ישירות מחבר בורסות בחוץ לארץ.
מומחיות וניסיון בית ההשקעות "הורייזן שוקי הון" הוקם בשנת 2010 על ידי איתי ליפקוביץ', מנכ"ל ובעלים - בעל תואר בכלכלה וראיית חשבון מאוניברסיטת חיפה.
לאיתי ניסיון של יותר מ-15 שנים באנליזה בארץ ובחוץ לארץ. בין היתר עבד במחלקה הכלכלית של פירמת ראיית חשבון ארנסט אנד יאנג, אחד מארבעת תאגידי ראיית החשבון הגדולים בעולם. איתי מתמחה באנליזת אשראי , הערכות שווי חברות (due diligence) מיזוג חברות, DCF וביצוע מחקר כלכלי מקיף. במסגרת תפקידיו השונים היה שותף בעסקאות מיזוג חברות מהגדולות במשק הישראלי.
מנהל התיקים הראשי הוא פנחס בן אהרון– בעל ותק של מעל ל-30 שנה בשוק ההון בשלל תפקידים, ביניהם נציג בנק לאומי בבורסה לניירות ערך. מנהל תיקי השקעות מעל ל-20 שנה עבור תאגידים ולקוחות פרטיים. בין היתר ניהל תיקי השקעות כעשר שנים ב"כלל פיננסים" וב"תכלית".
עלויות ניהול התיק

המידע נאסף על ידי צוות האתר באמצעות סקר תקופתי ויכול להשתנות על ידי בית ההשקעות בכל רגע נתון. בתי העסק השונים המופיעים באינדקס זה אינם מחוייבים לאשר את הקבלה לניהול תיקים. הפרסום אינו מהווה יעוץ להשקעה מכל סוג שהוא, וגם לא תחליף לייעוץ שבין היתר מתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח.

קבל הצעה לניהול תיק

שיחה ראשונית עם בעל רישיון של משרד האוצר ללא התחייבות

  • איזו מדיניות השקעה יכולה להתאים לי
  • איך מתמודדים עם מדד עולה
  • איך מתמודדים עם תנודתיות בשוק ההון
  • מהי נקודת הכניסה לשוק הכי נכונה עבורי
סמן עד 4 אפשרויות

קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים לקבלת הצעות ודיוור