אינטראקטיב ישראל בית השקעות - ניהול תיקים

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על אינטראקטיב ישראל בית השקעות - ניהול תיקים הכוללת את תיאור השירות, סכום ניהול מינימלי, כמות נכסים מנוהלים, מדיניות השקעה, סוגי תיקים לניהול, הרכב התיקים, עלויות ניהול תיק השקעות ותשואות לדוגמה שהשיג בית ההשקעות.


חזרה לדף השוואת ניהול תיק השקעות >>
אינטראקטיב ישראל בית השקעות - ניהול תיקים rightCorner rightCorner

סכום מינימלי לפתיחת תיק ₪ 300,000.00
תיאור אינטראקטיב ישראל שוקי הון הינו בית השקעות בוטיק בעל רישיון לניהול השקעות משנת 2009, העוסק בניהול אישי של תיקי השקעות שקליים, ניהול אישי של תיקי השקעות במט"ח ללקוחות פרטיים ולחברות ועוד מוצרי השקעות.
קבוצת אינטראקטיב ישראל משמשת כסוכנות לברוקר הגדול בעולם – "Interactive brokers" עבור לקוחות פרטיים, חברות, קרנות גידור ועוד.
למנהלי החברה ולמחלקת מחקר ואנליזה ניסיון רב שנים בשווקים הפיננסים בארץ ובעולם.
צוות ההשקעות המגוון מורכב מאנשי מקצוע מנוסים המעניקים ללקוח ניהול אישי ומותאם בגמישות השקעתית רבה.
סכום נכסים מנוהלים כ-1 מיליארד שקלים נכון לינואר 2022
סוגי תיקי השקעות "אינטראקטיב ישראל" מציעה מגוון רחב של תיקי השקעות מנוהלים, במסלולים שונים וברמות סיכון שונות אשר מותאמים יחודית לכל לקוח, עבור מטרותיו וצרכיו האישיים.
  • תיקי השקעות שקליים במגוון מסלולי השקעה וברמות סיכון שונות אשר מתמקדים בניירות ערך ישראליים לצד זרים.
  • תיקי השקעות נקובי דולר המנוהלים בחשבון אינטרקטיב ברוקרס – הברוקר הגדול בעולם, בעלויות מסחר מינימליות ככל הניתן.
  • ניהול קופת גמל והשתלמות לפי IRA בעזרת מנהל השקעות אישי.
מדיניות השקעה מדיניות ההשקעה של אינטראקטיב ישראל מתבססת על הסתכלות ארוכת טווח, דינאמיות, ניהול גמיש, פיזור סיכונים ושימוש באנליזה מעמיקה.
  • השקעות המתרכזות בשוק המקומי לצד השוק האמריקאי, ומגוון רחב של מוצרים בתחום ניהול תיקי השקעות תוך שיתוף פעולה עם חדרי עסקאות של בנקים גדולים בארץ ובחו"ל.
  • תיקי ההשקעות מותאמים לצרכי הלקוחות ולמטרותיהם, בשקיפות מלאה תוך שמירה על קשר אישי של מנהל התיק עם הלקוח.
  • פעולה מהירה וגמישות השקעתית של צוות ההשקעות והמחקר, לצורך התאמת תיקי ההשקעות למצבים משתנים באופן מיידי ובתנאים הטובים ביותר.
הרכב תיקי ההשקעות הרכב התיק נקבע על ידי ועדות השקעות הנערכות מידי יום לאחר ניתוח יסודי. זאת במטרה לנצל יתרונות נזילות, למזער סיכונים, להתאים את התיקים למצב השווקים ולהתרחשויות בשווקי ההון, ניצול וניהול היבטי מס בצורה אופטימאלית.
ב"אינטראקטיב ישראל" קיימים מגוון מסלולי השקעה בארץ ובחו"ל ברמות סיכון שונות.
במעמד חתימת ההסכם מאפיינים את צרכי הלקוח בכדי להתאים את המסלול הרלוונטי לתיק השקעות, בהתאם לפוטנציאל התשואה והסיכונים הגלומים בו.
כל לקוח מקבל פתרונות ההשקעה שהותאמו במיוחד לצרכיו.
מומחיות וניסיון ל"אינטראקטיב ישראל" יש רישיון לניהול תיקי השקעות משנת 2009.
לבעלי ומנהלי החברה ניסיון מוכח של עשרות שנים בשווקים הפיננסים בארץ ומחוצה לה. עם אנשי הצוות נמנים אנשי טכנולוגיה בעלי אוריינטציה לשוק ההון.
על קהל לקוחות החברה נמנים אנשים בכירים מהתעשייה, אשר מכירים לעומק את מודלי ההשקעות הייחודיים לה, גופים מוסדיים, פירמות מובילות, מוסדות ציבור ואלפי לקוחות פרטיים.
עלויות ניהול התיק

המידע נאסף על ידי צוות האתר באמצעות סקר תקופתי ויכול להשתנות על ידי בית ההשקעות בכל רגע נתון. בתי העסק השונים המופיעים באינדקס זה אינם מחוייבים לאשר את הקבלה לניהול תיקים. הפרסום אינו מהווה יעוץ להשקעה מכל סוג שהוא, וגם לא תחליף לייעוץ שבין היתר מתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח.

קבל הצעה לניהול תיק

שיחה ראשונית עם בעל רישיון של משרד האוצר ללא התחייבות

  • איזו מדיניות השקעה יכולה להתאים לי
  • איך מתמודדים עם מדד עולה
  • איך מתמודדים עם תנודתיות בשוק ההון
  • מהי נקודת הכניסה לשוק הכי נכונה עבורי
סמן עד 4 אפשרויות
קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים לקבלת הצעות ודיוור