ילין - לפידות ניהול תיקי השקעות

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על ילין - לפידות ניהול תיקי השקעות הכוללת את תיאור השירות, סכום ניהול מינימלי, כמות נכסים מנוהלים, מדיניות השקעה, סוגי תיקים לניהול, הרכב התיקים, עלויות ניהול תיק השקעות ותשואות לדוגמה שהשיג בית ההשקעות.


חזרה לדף השוואת ניהול תיק השקעות >>
ילין - לפידות ניהול תיקי השקעות rightCorner rightCorner

סכום מינימלי לפתיחת תיק ₪ 500,000.00
תיאור ניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ומוסדיים מתבצע על ידי צוות רחב של מנהלי השקעות ואנליסטים בפיקוחם המקצועי של רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות.
לקוחות אשר תיקי ההשקעות שלהם מנוהלים ע"י ילין לפידות זוכים לניהול השקעות מותאם אישית לצרכיו ולאופיו של המשקיע.
מנהל קשרי לקוחות בעל רישיון מטעם הרשות לניירות ערך עומד לרשות הלקוח בכל שאלה או בקשה, על מנת להעניק שירות אישי וזמין.
בית ההשקעות ילין לפידות מומחה בניהול השקעות ומחזיק מחלקה כלכלית העורכת אנליזה מעמיקה לחברות ולניירות ערך.
סכום נכסים מנוהלים ילין לפידות מנהלת נכסים בהיקף כולל של כ-84 מיליארד ש"ח, נכון לדצמבר 2020
סוגי תיקי השקעות מוסדיים, פרטיים וחו"ל
מדיניות השקעה משתנה בהתאם לאופי וצרכי הלקוח, ומתבסס על ניתוחי המחלקה הכלכלית בילין לפידות, והערכת הסיכון שהיא קבעה לנייר הערך, לצד הדירוג שנקבע בחברות דירוג אחרות.
הרכב תיקי ההשקעות 1. תיק ההשקעות המקומי מנוהל באופן אישי ומשתנה בהתאם לצרכי הלקוח.
2. תיקי השקעות חוץ לארץ: ניהול תיקי השקעות המכילים 100% אג"ח ומניות מחוץ לארץ המעניקים פיזור השקעות גאוגרפי, סקטוריאלי ובין מדינתי וחשיפה למכשירים פיננסיים מתקדמים. החשבון ינוהל בכל אחד מהבנקים בישראל או באחד ממגוון בנקים זרים.
מנהלי ההשקעות בדסק תיקי חו"ל הם בעלי ידע ונסיון בניהול השקעות בחו"ל. לבית ההשקעות מקורות אנליזה רבים, קשרים איכותיים עם שורה של ברוקרים זרים וכן את היכולת להשתתף בהנפקות Equity ו Fixed Income-וליהנות ממידע זמין ונגיש לטובת ניהול ההשקעות.
מיועד ללקוחות המשקיעים 300,000 דולר לפחות.
3. תיק השקעות בנאמנות עיוורת - הלקוח יקבל שירות דיסקרטי תוך התאמה להיבטים המשפטיים – על מנת למנוע מראית עין של שימוש במידע פנים או לניגוד עניינים.
מומחיות וניסיון ילין-לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ הינה חברה בעלת רשיון לניהול תיקים, כהגדרתו בחוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות.
דב ילין ויאיר לפידות הם בעלי מוניטין מקצועי של למעלה מ- 30 שנה בניהול השקעות ואנליזה והם מפקחים על צוות מנהלי ההשקעות והאנליסטים.
ראש תחום השקעות חו"ל בילין לפידות הוא יונתן נשיא, המביא עמו ניסיון יותר מ-10 שנות ניסיון בניהול השקעות בניירות ערך זרים וקשרי מסחר ואנליזה עם בנקי ההשקעות הגדולים בעולם. בין השאר עסק בייעוץ ובניית תיקי השקעות בחברת (PAM - Poalim Asset Management) בלונדון, ניהל את דסק חו"ל ואת תחום ניהול תיקי ההשקעות בחו"ל בחברת פעילים והיה מנהל ההשקעות הראשי לתיקי השקעות גלובליים בחברת I.S.P
בית ההשקעות מתמחה בניהול השקעות בלבד (ללא חיתום, ברוקראז' או פעילויות אחרות ואינו מספק אנליזות לגופים אחרים).
במקביל לכך, נערכת התאמה אישית לתיק ההשקעות לצרכי הלקוח.
עלויות ניהול התיק

המידע נאסף על ידי צוות האתר באמצעות סקר תקופתי ויכול להשתנות על ידי בית ההשקעות בכל רגע נתון. בתי העסק השונים המופיעים באינדקס זה אינם מחוייבים לאשר את הקבלה לניהול תיקים. הפרסום אינו מהווה יעוץ להשקעה מכל סוג שהוא, וגם לא תחליף לייעוץ שבין היתר מתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח.

קבל הצעה לניהול תיק

שיחה ראשונית עם בעל רישיון של משרד האוצר ללא התחייבות

  • איזו מדיניות השקעה יכולה להתאים לי
  • איך מתמודדים עם מדד עולה
  • איך מתמודדים עם תנודתיות בשוק ההון
  • מהי נקודת הכניסה לשוק הכי נכונה עבורי
סמן עד 4 אפשרויות

קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים לקבלת הצעות ודיוור