ילין - לפידות ניהול תיקי השקעות

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על ילין - לפידות ניהול תיקי השקעות הכוללת את תיאור השירות, סכום ניהול מינימלי, כמות נכסים מנוהלים, מדיניות השקעה, סוגי תיקים לניהול, הרכב התיקים, עלויות ניהול תיק השקעות ותשואות לדוגמה שהשיג בית ההשקעות.


ילין - לפידות ניהול תיקי השקעות rightCorner rightCorner

סכום מינימלי לפתיחת תיק ₪ 500,000.00
תיאור ניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ומוסדיים מתבצע על ידי צוות רחב של מנהלי השקעות ואנליסטים בפיקוחם המקצועי של רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות.
לקוחות אשר תיקי ההשקעות שלהם מנוהלים ע"י ילין לפידות זוכים לניהול השקעות מותאם אישית לצרכיו ולאופיו של המשקיע.
מנהל קשרי לקוחות בעל רישיון מטעם הרשות לניירות ערך עומד לרשות הלקוח בכל שאלה או בקשה, על מנת להעניק שירות אישי וזמין.
בית ההשקעות ילין לפידות מומחה בניהול השקעות ומחזיק מחלקה כלכלית העורכת אנליזה מעמיקה לחברות ולניירות ערך.
סכום נכסים מנוהלים ילין לפידות מנהלת נכסים בהיקף כולל של כ-84.4 מיליארד ש"ח, נכון לדצמבר 2018
סוגי תיקי השקעות מוסדיים, פרטיים וחו"ל
מדיניות השקעה משתנה בהתאם לאופי וצרכי הלקוח, ומתבסס על ניתוחי המחלקה הכלכלית בילין לפידות, והערכת הסיכון שהיא קבעה לנייר הערך, לצד הדירוג שנקבע בחברות דירוג אחרות.
הרכב תיקי ההשקעות 1. תיק ההשקעות המקומי מנוהל באופן אישי ומשתנה בהתאם לצרכי הלקוח.
2. תיקי השקעות חוץ לארץ: ניהול תיקי השקעות בחשבון בנק ישראלי במטבע זר המאפשר פיזור מטבעי וגאוגרפי רחב. מנהלי ההשקעות בדסק תיקי חו"ל הם בעלי ידע ונסיון בניהול השקעות בחו"ל וויש להם קשרי מסחר ואנליזה עם בנקי השקעות גדולים, המאפשרים גישה למידע מיידי ואיכותי. מיועד ללקוחות המשקיעים 250,000 דולר לפחות.
3. תיק השקעות בנאמנות עיוורת - הלקוח יקבל שירות דיסקרטי תוך התאמה להיבטים המשפטיים – על מנת למנוע מראית עין של שימוש במידע פנים או לניגוד עניינים.
מומחיות וניסיון ילין-לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ הינה חברה בעלת רשיון לניהול תיקים, כהגדרתו בחוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות.
דב ילין ויאיר לפידות הם בעלי מוניטין מקצועי של למעלה מ- 30 שנה בניהול השקעות ואנליזה והם מפקחים על צוות מנהלי ההשקעות והאנליסטים.
בית ההשקעות מתמחה בניהול השקעות בלבד (ללא חיתום, ברוקראז' או פעילויות אחרות ואינו מספק אנליזות לגופים אחרים). במקביל לכך, נערכת התאמה אישית לתיק ההשקעות לצרכי הלקוח.
עלויות ניהול התיק

המידע נאסף על ידי צוות האתר באמצעות סקר תקופתי ויכול להשתנות על ידי בית ההשקעות בכל רגע נתון. בתי העסק השונים המופיעים באינדקס זה אינם מחוייבים לאשר את הקבלה לניהול תיקים. הפרסום אינו מהווה יעוץ להשקעה מכל סוג שהוא, וגם לא תחליף לייעוץ שבין היתר מתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח.

קבל הצעה לפתיחת תיק מנוהל

סמן עד 4 אפשרויות
קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים לקבלת הצעות ודיוור