אנליסט ניהול תיקי השקעות

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על אנליסט ניהול תיקי השקעות הכוללת את תיאור השירות, סכום ניהול מינימלי, כמות נכסים מנוהלים, מדיניות השקעה, סוגי תיקים לניהול, הרכב התיקים, עלויות ניהול תיק השקעות ותשואות לדוגמה שהשיג בית ההשקעות.


חזרה לדף השוואת ניהול תיק השקעות >>
אנליסט ניהול תיקי השקעות rightCorner rightCorner

סכום מינימלי לפתיחת תיק ₪ 500,000.00
תיאור בית ההשקעות אנליסט מנהל תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ומוסדיים מ-1985. לבית ההשקעות מוניטין רב שנים בצד ההשקעות, מקצועיות ומחלקת מחקר מבוססת ועתירת ניסיון. בית ההשקעות פועל באסטרטגיה ארוכת טווח כאשר כל מנהל תיק מבצע אנליזה ומעקב קבועים משולבים במידע ממחלקת המחקר והאנליזה וברמות סיכון משתנות לפי רצון הלקוח. הלקוח מקבל רמת שירות גבוהה ממנהל התיק שנמצא אתו בקשר שוטף וצמוד ובונה עבורו מדיניות השקעה מותאמת אישית.
סכום נכסים מנוהלים קבוצת אנליסט מנהלת כ-30 מיליארד ש"ח נכון ל- 2022
סוגי תיקי השקעות
מדיניות השקעה ניהול ההשקעות באנליסט נשען על ידע וניסיון רב שנים, תוך השקעה רבה ביצירת מחקר כלכלי לבחינת נכסים להשקעה. מחלקת המחקר באנליסט מתמחה בניתוחי מניות, ניתוחי חוב חברות ומבצעת אותם באופן שוטף, לצד ניתוחי מאקרו וניתוחים נוספים. היא מקבלת סקירות על ניירות ערך מגופי ייעוץ ומחקרי מאקרו ומיקרו מבתי השקעות מובילים. אנליסט מאמינה בפיזור סיכונים רחב ואסטרטגיית השקעה אחראית לטווח הארוך, המבוססת על עקביות, יציבות ומטרות לטווח הארוך והמנעות משיקולים ספקולטיבים. החברה מתמקדת באפיקים מבוססים בשוק הישראלי והבינלאומי, תוך פיזור נרחב בין חברות.
הרכב תיקי ההשקעות אנליסט מציעה תיקי השקעות למגזר הפרטי והעסקי.
תיקים למגזר הפרטי כוללים:
  • אנליסט אישי: ניהול תיק מותאם אישית לצרכי הלקוח ורצונותיו. החשיפה המנייתית ורמת הסיכון מותאמות ללקוח, ונעה מתיק ללא מניות ועד רמות סיכון גבוהות. בליווי אישי של מנהל תיקים מנוסה.
  • אנליסט אג"ח לפדיון: תיק אג"ח קונצרניות בדירוגים בינוניים - גבוהים, המחזיק באג"ח עד מועד הפדיון. מח"מ התיק כ-3 שנים. הסכום המינימאלי להשקעה עומד על מיליון ש"ח.
  • אנליסט נדל"ן מניב: השקעה בניירות ערך של חברות נדל"ן מניב
  • אנליסט ארה"ב ושווקים גלובליים: תיק ניירות ערך הנסחרים בחו"ל
  • אנליסט חדשנות וטכנולוגיה: השקעה בתחומים חדשניים מבוססי טכנולוגיה או מחקר.
  • אנליסט America: תיק השקעות לאזרחי או תושבי ארה"ב
מומחיות וניסיון בית השקעות ותיק המבוסס על ניסיון רב של בעליו. ניהול ההשקעות נהנה מתשתית המחקר והניתוח הייחודית של הקבוצה כולה והחלטות השקעה מתקבלות בוועדת ההשקעות שבה שותפים מנהלי ההשקעות והאנליסטים של הקבוצה. מדיניות עסקית יציבה ופילוסופיית השקעות עקבית המתמקדת בטווח הארוך.
עלויות ניהול התיק

המידע נאסף על ידי צוות האתר באמצעות סקר תקופתי ויכול להשתנות על ידי בית ההשקעות בכל רגע נתון. בתי העסק השונים המופיעים באינדקס זה אינם מחוייבים לאשר את הקבלה לניהול תיקים. הפרסום אינו מהווה יעוץ להשקעה מכל סוג שהוא, וגם לא תחליף לייעוץ שבין היתר מתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח.

קבל הצעה לניהול תיק

שיחה ראשונית עם בעל רישיון של משרד האוצר ללא התחייבות

  • איזו מדיניות השקעה יכולה להתאים לי
  • איך מתמודדים עם מדד עולה
  • איך מתמודדים עם תנודתיות בשוק ההון
  • מהי נקודת הכניסה לשוק הכי נכונה עבורי
סמן עד 4 אפשרויות

קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים לקבלת הצעות ודיוור