אפסילון ניהול תיקי השקעות

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על אפסילון ניהול תיקי השקעות הכוללת את תיאור השירות, סכום ניהול מינימלי, כמות נכסים מנוהלים, מדיניות השקעה, סוגי תיקים לניהול, הרכב התיקים, עלויות ניהול תיק השקעות ותשואות לדוגמה שהשיג בית ההשקעות.


חזרה לדף השוואת ניהול תיק השקעות >>
אפסילון ניהול תיקי השקעות rightCorner rightCorner

סכום מינימלי לפתיחת תיק ₪ 350,000.00
תיאור אפסילון בית השקעות בע"מ מנהלת תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ותאגידים מזה 27 שנה. החברה פועלת כ"בוטיק השקעות" ומעמידה את הלקוח במרכז החברה. באפסילון תיק ההשקעות מנוהל באופן אישי על ידי מנהל השקעות בכיר בעל ניסיון רב שנים. בניית תיק השקעות נעשית בשיטת ה- " Tailor Made" בהתאמה מושלמת לצרכיך ולאחר בחינה מקיפה של כלל הנכסים.

מנהלי ההשקעות באפסילון מטפלים במספר מצומצם של לקוחות על מנת לאפשר לכל לקוח זמינות מלאה. ההיכרות האישית עם כל לקוח מייצרת שקט נפשי ותחושת ביטחון. חברת אפסילון משקיעה משאבים רבים בשיפור מתמיד של יכולותיה המקצועיות ורמת השירות.
סכום נכסים מנוהלים כ- 7 מיליארד ש"ח נכון ל- 2017
סוגי תיקי השקעות
מדיניות השקעה מדיניות ההשקעה נקבעת בהתאם לצורכי הלקוח ובכפוף להמלצות מחלקת המחקר. התיק מנוהל בפיזור רחב ובנזילות מקסימלית. התיק מנוהל באמצעות מנהל השקעות בכיר ומנוסה שהינו איש הקשר האישי.
הרכב תיקי ההשקעות במפגש עם מנהל ההשקעותמתאימים ללקוח מודל השקעות בהתאם לרמת הסיכון המתאימה לו והמלצות מחלקת המחקר של החברה. לחברה "תיק מודל" בו נכללים כל המניות ואגרות החוב שנבדקו ואושרו לרכישה על ידי מחלקת המחקר של החברה. החברה מפעילה מעגלי בקרה נרחבים על מנת לפקח על הפעילות שמתבצעת בתיקי הלקוחות.

תיק קרנות נאמנות - מבוסס על קרנות הנאמנות של אפסילון.
תיק השקעות משולב - השקעה ישירה בניירות ערך בעלי סחירות גבוה ופיזור גאוגרפי וסקטוריאלי רחב
תיק IRA - ניהול אישי של קופת גמל או קרן השתלמות. הלקוח הוא שותף פעיל בבחירת מסלול ההשקעה. יש להצטרף לקופות הגמל של הדס ארזים
מומחיות וניסיון לאפסילון ניסיון של 27 שנה בניהול השקעות עבור לקוחות פרטיים ותאגידים. מחלקת המחקר של אפסילון כוללת רואי חשבון המתמחים בניתוח מניות ואגרות חוב בארץ ובחו"ל. החברה מתאפיינת בצוות מנהלים ותיק ומנוסה וביציבות ניהולית לאורך שנים רבות. מחלקת המחקר של אפסילון כוללת רואי חשבון המתמחים בניתוח מניות ואגרות חוב בארץ ובחו"ל.
עלויות ניהול התיק

המידע נאסף על ידי צוות האתר באמצעות סקר תקופתי ויכול להשתנות על ידי בית ההשקעות בכל רגע נתון. בתי העסק השונים המופיעים באינדקס זה אינם מחוייבים לאשר את הקבלה לניהול תיקים. הפרסום אינו מהווה יעוץ להשקעה מכל סוג שהוא, וגם לא תחליף לייעוץ שבין היתר מתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח.

קבל הצעה לניהול תיק

שיחה ראשונית עם בעל רישיון של משרד האוצר ללא התחייבות

  • איזו מדיניות השקעה יכולה להתאים לי
  • איך מתמודדים עם מדד עולה
  • איך מתמודדים עם תנודתיות בשוק ההון
  • מהי נקודת הכניסה לשוק הכי נכונה עבורי
סמן עד 4 אפשרויות

קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים לקבלת הצעות ודיוור