הראל פיננסים ניהול תיקים

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על הראל פיננסים ניהול תיקים הכוללת את תיאור השירות, סכום ניהול מינימלי, כמות נכסים מנוהלים, מדיניות השקעה, סוגי תיקים לניהול, הרכב התיקים, עלויות ניהול תיק השקעות ותשואות לדוגמה שהשיג בית ההשקעות.


חזרה לדף השוואת ניהול תיק השקעות >>
הראל פיננסים ניהול תיקים rightCorner rightCorner

סכום מינימלי לפתיחת תיק ₪ 300,000.00
תיאור הראל פיננסים הינה חלק מקבוצת הראל הפעילה בשוק ההון למעלה מ- 40 שנה. הראל משתייכת לחברות הגדולות והיציבות בישראל ומנהלת נכסים בהיקף של למעלה מ- 360 מיליארד ש"ח. הראל פיננסים ניהול השקעות מחויבת למצוינות בניהול השקעות בזכות המקצוענות וניסיון רב השנים.
ניהול השקעות הלקוח מבוצע תוך כדי התייחסות למאפיינים ייחודיים, צרכים ומטרות ההשקעה הספציפיות של כל לקוח באמצעות גישה ניהולית שייעודה להקטין עלויות ולאפשר נזילות מקסימאלית, פיזור, מזעור סיכונים ודינאמיות מלאה.

מתן שירות אישי, מקצועי ואמין באמצעות למעלה מ- 30 מנהלי תיקים וותיקים, בעלי רישיון וניסיון מקצועי רב בשוק ההון, הזמינים ומחויבים ללקוח בכל עת.

ניהול ההשקעות מבוסס על מחלקת מחקר ואנליזה מהגדולות ומהוותיקות בשוק ההון הישראלי, ניתוח זה מאפשר תהליך קבלת החלטות מושכל ואפקטיבי ובאמצעותו ניתן לייצר פתרונות השקעה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח תוך התחשבות באופי הלקוח, טווח ההשקעה ומטרות החיסכון שלו.

הנחת העבודה של הראל היא שמירה על המוניטין כבית השקעות גדול ואמין וכי התאמת התכנית הפיננסית לצרכי הלקוח הינה המפתח לשקט נפשי ובטחון כלכלי.
סכום נכסים מנוהלים קבוצת הראל מנהלת 377 מיליארד ש"ח, נכון למרץ 2023
הראל פיננסים ניהול השקעות מנהלת כ- 16 מיליארד ש"ח, נכון למרץ 2023
סוגי תיקי השקעות סוגי תיקים לדוגמא:
1. ניהול תיקי לקוחות פרטיים בהתאמה אישית והתחשבות בצרכי הלקוח וטווח ההשקעה. לכל לקוח מצוותים מנהל לקוחות אישי .
2. ניהול תיקי השקעות באג"ח חו"ל .
מדיניות השקעה תפיסת הניהול שלנו מבוססת על גישה זהירה, מקצועית ושמרנית .

• פיזור הסיכון באמצעות שימוש במכשירי השקעה נזילים בעלי סחירות גבוהה כקרנות נאמנות ותעודות סל. מטרתה להעניק ללקוח השגת תשואה ריאלית סבירה על פני זמן ושקט נפשי.

• הדרך להשגת מטרה זו הינה בנייה מקצועית של אבני היסוד המרכיבות את תיק ההשקעות והתמקדות בניהול החשיפה לאפיקי ההשקעה השונים בהתאם למסלול השקעות המותאם לכל לקוח עפ"י צרכיו.

• מתן שירות אישי, מקצועי ואמין על ידי מנהלי לקוחות שהינם מנהלי תיקים בעלי רישיון וניסיון מקצועי רב בשוק ההון.
• ניהול ההשקעות בהראל פיננסים הוא ניהול שקול, זהיר, מקצועי ושמרני. ללא הסחפות אחרי טרנדים. גישה זו מלווה את כל תיקי ההשקעות של הראל פיננסים לאורך שנים ארוכות.
הרכב תיקי ההשקעות • מסלולי ההשקעה נבדלים אחד מהשני בהשגת התשואות הגלומות בהם.

• מסלולי ההשקעות בנויים על הנחות תשואה שנתיות וסטיות התקן של האפיקים השונים הניתנים על ידי אגף המחקר של הראל פיננסים.

• בעזרת מודל הערכת תשואות שפותח על ידנו, אנו אומדים את התשואות החזויות לתיק לקוח בהסתברויות השונות.

• מסלולי ההשקעות השונים מורכבים מחמש אבני בניין: אגרות חוב ממשלתיות צמודות למדד, שקלים, מט"ח, אגרות חוב קונצרניות ומניות. המבנה הפנימי של אבני הבניין מורכב בעיקר מקרנות נאמנות ותעודות סל.

השימוש בנכסים הללו מקנה ללקוחות יתרונות של נזילות, פיזור, מזעור סיכונים, ניצול וניהול היבטי מס בצורה אופטימאלית ומאפשר דינאמיות מלאה ומהירה עפ"י ההתרחשויות בשוק ההון.

ההחלטה על משקלה היחסי של כל אבן בניין (תחת מגבלות מסלול ההשקעה שהוחלט עליו עם הלקוח) והמבנה הפנימי שלהן נעשית בהתאם להחלטות פורום ההשקעות של החברה.

פורום ההשקעות של החברה משלב בתוכו אנשי משק וכלכלה חיצוניים יחד עם מנהלי השקעות ואנליסטים. הוועדה נעזרת בניתוחי מיקרו ומאקרו של אגף הכלכלה והמחקר ב"קבוצת הראל ביטוח ופיננסים".
מומחיות וניסיון החברה פעילה כ- 40 שנה בשוק ההון, עובדה המקנה לה ניסיון עשיר.

הראל ניהול השקעות היא אחת החברות הגדולות והיציבות במשק, ודוגלת באמינות, מצוינות ותמיכה אישית בלקוחות החברה.

הראל פיננסים ניהול השקעות מנהלת תיקים בהיקף של למעלה מ- 17 מיליארד ש"ח נכון למרץ 2022
עלויות ניהול התיק לא ידוע

המידע נאסף על ידי צוות האתר באמצעות סקר תקופתי ויכול להשתנות על ידי בית ההשקעות בכל רגע נתון. בתי העסק השונים המופיעים באינדקס זה אינם מחוייבים לאשר את הקבלה לניהול תיקים. הפרסום אינו מהווה יעוץ להשקעה מכל סוג שהוא, וגם לא תחליף לייעוץ שבין היתר מתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח.

קבל הצעה לניהול תיק

שיחה ראשונית עם בעל רישיון של משרד האוצר ללא התחייבות

  • איזו מדיניות השקעה יכולה להתאים לי
  • איך מתמודדים עם מדד עולה
  • איך מתמודדים עם תנודתיות בשוק ההון
  • מהי נקודת הכניסה לשוק הכי נכונה עבורי
סמן עד 4 אפשרויות

קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים לקבלת הצעות ודיוור