אמריקן אקספרס business לעסקים

בדף זה תקבלו סקירה על כרטיס האשראי אמריקן אקספרס business לעסקים כולל תיאור הכרטיס, הטבות שמגיעות עם כרטיס האשראי, סוגי העסקאות, אשראי שניתן למחזיקי הכרטיס, אפשרויות שימוש הכרטיס בחו"ל, דמי החבר ורשימת העלויות הנוספות.


אמריקן אקספרס business לעסקים rightCorner rightCorner

תיאור

עם אמריקן אקספרס הביזנס שלכם הופך לפלז'ר.

משלמים את הוצאות העסק בכרטיס אמריקן אקספרס, צוברים נקודות ומשתמשים בהן להנחות לטיסות בכל חברות התעופה, ובמלונות בארץ ובעולם וכן למגוון רחב של הטבות.

דמי חבר 22.29 ש"ח לחודש. שנתיים ראשונות יש פטור מדמי כרטיס.

הטבות

הטבות חו"ל:

  • המרת נקודות לחברות תעופה ובתי מלון: המרת נקודות ביחס מועדף ל Air France, KLM, אל על,
    Delta, Hilton Honors, Marriott Bonvoy ועוד.
  • אירוח בטרקלין דן: 2 כניסות חינם בשנה לטרקלין דן בנתב"ג, על ידי הורדת קוד קופון הזמין למשתמשים ב- 2,000 ש"ח בחודש.
  • Global Assist - שירות הקונסיירז' שיעשיר את עולמך בתחום סגנון חיים. מוקד העומד לרשותך ומעניק שירות מהיר ויעיל הכולל קבלת מידע בנושאים כגון: נופש ובילוי בארץ ובחו"ל, מסעדות, מופעי תרבות וספורט, תערוכות ועוד.

תכנית הטבות Membership Rewards של חברת אמריקן אקספרס:

  • צבירת נקודות על הוצאות העסק והפיכתן להנחות והטבות במגוון בתי עסק.
  • Express Fly- מחזיקי אמריקן אקספרס יכולים להשתמש בנקודות Membership Rewards שצברו בכרטיס האשראי לטובת הנחות לטיסות בכל חברות התעופה, לכל יעד בעולם ולהזמנות מלונות בארץ ובחו"ל ובכל זמן.
  • KSP - הנחה תמורת נקודות על כל המוצרים באתר ובחנויות KSP – ההוצאות של העסק הופכות להנחות ברשת הדיסקאונט הגדולה בישראל לרכישת מוצרי מחשוב, סלולר, מולטימדיה, בישום, ציוד לתינוקות, ציוד משרדי ועוד.
  • החזר כספי אוטומטי על קניות אונליין דרך TopCash - ההחזר מועבר לכרטיס האשראי במועד החיוב החודשי לרוכשים באתרי TopCash. בנוסף מקבלים 7% בונוס על ההחזר החודשי שנצבר.

הטבות נוספות:

  • פיצול תשלומים למוסדות מדינה ל- 2 תשלומים.
אשראי
סוגי עסקאות
שימוש בחו"ל כן
ביטוח נסיעות לחו"ל הטבת ביטוח נסיעות לחו"ל בכל נסיעה עד 5 ימים. הביטוח הינו לתושבי ישראל עד גיל 85 ללא הגבלה במספר נסיעות.
מועדי חיוב 2,10 בחודש
עלויות
דמי חבר   ₪ 22.29
עמלת משיכת מט"ח מכספומט   3.5%
עמלות המרת מט"ח  מדולר לש"ח - 2.5% מסכום העסקה, מטבע אחר - 2.5% מסכום העסקה

המידע נאסף על ידי צוות האתר באמצעות סקר תקופתי ויכול להשתנות על ידי בתי העסק המנפיקים בכל רגע נתון וללא הודעה מוקדמת. תנאי ההנפקה של בתי העסק השונים הם המחייבים, ולא האמור באתר זה. בתי העסק השונים המופיעים באינדקס זה אינם מחוייבים להנפיק כרטיס כלשהו.