מנורה ביטוח מבנה ותכולה "TOP לדירה"

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על מנורה ביטוח מבנה ותכולה "TOP לדירה" כולל גבול כיסוי מירבי בנזק לצד ג', השתתפות עצמית והרחבות נפוצות כמו תיקון נזקי מים ושבר שמשות .


חזרה לדף השוואת ביטוח דירה >>
מנורה ביטוח מבנה ותכולה "TOP לדירה"

תיאור פוליסת ביטוח "TOP לדירה" של מנורה המעניקה החזר כספי במקרה של נזק לדירה או לתכולתה כתוצאה מאחד או יותר מהסיכונים המפורטים בפוליסה.
ניתן לרכוש הרחבות שבר תאונתי, תיקון דוד חשמל או שמש, ביטוח מחסן או בריכה, ביטוח כל הסיכונים למבנה ותכולה, כיסויים לתכולות מיוחדות כמו אקדח או אופניים ועוד כיסויים תמורת תשלום נוסף.
כיסוי ביטוחי מבנה נזקי צנרת יטופלו לפי הכיסוי הנרכש המתואר בדף פרטי הביטוח, וכרוך בהשתתפות עצמית שגובהה לפי השירות שנרכש וסכום הביטוח שנרכש: 1. שרברב הרשום בדף פרטי הביטוח, יש לתאם דרך מוקד שירות לקוחות: 9042* .
או
2. שרברב הסדר. ניתן לבחור שרברב מהרשימה באתר מנורה מבטחים (הכוללת דירוג ומספר מדרגים לכל שרברב) ולתאם ביקור דרך מוקד 9042* או 072-2707779. יש להגיש טופס תביעה
או
3. החזר הוצאות שרברב פרטי. לקבלת החזר יש לתאם ביקור שמאי דרך מוקד 2000*. יש להגיש טופס תביעה ומסמכים המפורטים באתר מנורה מבטחים
השתתפות עצמית מבנה 582 ש"ח נכון ל-2017. יש להצמיד למדד
גבול כיסוי מקסימלי צד ג' מבנה 500,000 ש"ח.
כיסוי ביטוחי תכולה כיסוי של תכשיטים, שעונים ופריטים מיוחדים אחרים המנויים בפוליסה ולא נרכשה עבורם הרחבה מוגבלים בסכום הפיצוי. למשל תכשיטים ושעונים מוגבלים לעד 10% מסכום הפוליסה.
כיסוי כל הסיכונים - בתשלום נוסף.
השתתפות עצמית תכולה 582 ש"ח נכון ל-2017. יש להצמיד למדד
גבול כיסוי מקסימלי צד ג' תכולה 500,000 ש"ח.
כיסוי לרעידות אדמה השתתפות עצמית של 10%.


מידע נאסף על ידי צוות האתר ולא נמסר מחברות הביטוח, המידע עשוי להשתנות מעת לעת. תעריפי הפרמיה וסכומי הכיסויים והפיצויים צמודים למדד המחירים לצרכן ומשתנים מדי חודש. המידע המלא והמחייב הינו המידע הנמצא בפוליסות הביטוח. חברות הביטוח אינן מחוייבות לאשר כל בקשה לפוליסה. חברות הביטוח רשאות לקבוע תנאים או תעריפי פרמיה שונים לפי מדיניותן.

קבל הצעה לביטוח דירה

קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים להם

סוכנת ביטוח

בדיקת כיסויים ביטוחיים

הבדיקה הינה ללא עלות וללא התחייבות

בחר את הנושא שתרצה לבדוק