הפניקס ניהול תיקים

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על הפניקס ניהול תיקים הכוללת את תיאור השירות, סכום ניהול מינימלי, כמות נכסים מנוהלים, מדיניות השקעה, סוגי תיקים לניהול, הרכב התיקים, עלויות ניהול תיק השקעות ותשואות לדוגמה שהשיג בית ההשקעות.


חזרה לדף השוואת ניהול תיק השקעות >>
הפניקס ניהול תיקים rightCorner rightCorner

סכום מינימלי לפתיחת תיק ₪ 300,000.00
תיאור הפניקס ניהול תיקים (לשעבר אקסלנס ניהול השקעות וניירות ערך) מנהלת נכסים ללקוחות בעלי הון פרטי ולתאגידים למעלה מ-25 שנים, במטרה להשיג ביצועי השקעות טובים ולטווח ארוך. הפניקס מאמינים בשירות אישי וזמין. לכל לקוח מוצמד מנהל תיקי השקעות מבניית התיק בהתאמה אישית והמשך ניהולו בהתאם לצרכיו המשתנים של הלקוח. מנהל הלקוחות זמין בדוא"ל ובטלפון וכן שולח עדכונים שוטפים ועורך פגישות שוטפות.

מנהלי ההשקעות מגובים במחלקת מחקר ואנליזה, ומהווים צוות המטפל בצרכיו הפיננסים של הלקוח ובהשקעותיו.

לחברה יש נסיון של מעל 25 שנים בניהול השקעות.

לפניקס ניהול תיקים יש מערך ניהול השקעות גלובלי לניהול תיקי השקעות בחוץ לארץ, בו חברים מנהלי השקעות, כלכלנים ואנליסטים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים. הצוות המקצועי מתמקד בבניית מודלים חדשניים של תיקי השקעות מגוונים ובפיתוח מוצרים פיננסיים.
חבילת השירות ללקוחות פרטיים כוללת:
 • מנהל תיק לקוחות צמוד לכל לקוח, למתן מענה אישי ומהיר, תוך ייעוץ וליווי פיננסי מקיף.
 • ניהול תיק ההשקעות בכל סניפי הבנקים המקומיים וכן בבנקים מובילים בשווייץ.
 • איזור אישי – צפייה בתיק ההשקעות האישי באתר החברה. המידע שקוף ונגיש ונשלחים עדכונים שוטפים המועברים באופן ברור ונגיש.
 • דסקים מתמחים העומדים לרשות הלקוחות.
סכום נכסים מנוהלים הפניקס ניהול השקעות היא חלק מקבוצת הפניקס ומנהלת כ- 70 מיליארד ש"ח, מתוכם כ- 12.5 מליארד בניהול תיקי השקעות, נכון למרץ 2023
סוגי תיקי השקעות
 • תיק קרנות Premium: קרנות נאמנות מקומיות וגלובליות, המותאמות לצרכי הלקוח, ובדגש על גיוון גיאוגרפי ונגיעה במגוון סקטורים. הפיזור הרב נועד להקטין את הסיכון. בין יתרונות התיק ניתן למנות דחיית מס וחיסכון בעמלות קניה ומכירה.
 • תיק מדדים Premium: בשיתוף קסם. מדדי מניות ואגרות חוב בארץ ובעולם, וכן מדדים על סקטורים נבחרים. מתקבל פיזור רחב של נכסים ואלוקציה סקטוריאלית וגיאוגרפית המשתנה ומותאמת למצב השווקים.
 • תיק Bonds Plus: תיק אג"ח קונצרניות לפדיון ממגוון סקטורים, היכול לשמש להתמודדות עם האינפלציה. האג"ח נבחרים על ידי מחלקת המחקר, לאחר ניתוח המתייחס גם לתזרים החברה ועמידתה בהתחייבויות.
 • תיק Premium Income: תיק שקלי בו תמהיל ניירות הערך נבחר ליצירת הכנסה קבועה שמקורה במניות המעניקות דיבדינדים וריבית מאג"ח לפדיון. ניתן לנהל את התיק ברמות סיכון משתנות.
 • תיק Premium Modular: מנוהל באמצעות מגוון מכשירים פיננסיים מהארץ ומהעולם: ניירות ערך ישירים - אג"ח ומניות, לצד קרנות סל וקרנות נאמנות, המעניקים פיזור גבוה לצד התמקדות באחזקות ישירות בעלות ערך מוסף.
 • תיק מט"ח Premium: תיק בינלאומי- אג"ח ומניות דולריות בשווקים בינלאומיים ומוצרים פיננסיים מגוונים כמו ETF's. המוצרים בתיק נבחרים על בסיס מחקר ואנליזה מקיפים.
 • תיק פלטינום - Platinum Unique: תיק המשלב באופן יחודי את כל סוגי ניירות הערך והמוצרים הפיננסים כולל ניירות ערך ישירים, קרנות סל וקרנות נאמנות, במספר אפיקים יחודיים ובהתאמה מדוייקת לצרכי הלקוח.
  סכום מינימום לניהול תיק פלטינום הוא 3 מליון ש"ח.
מדיניות השקעה ברמת המאקרו מנהלי ההשקעות מגדירים הנחות בסיס לבניית התיק וביניהן:
ריבית חזויה, אינפלציה חזויה, נתוני צמיחת המשק, הערכות לגבי התפתחויות כלכליות גלובליות ותחזית לגבי רווחיות חברות שונות מסקטורים שונים.
ברמת המיקרו, בוחרים ניירות ערך התואמים להנחות הבסיס ולתרחישי סיכוי-סיכון. אסטרטגיית ההשקעות מותאמת לצרכי הלקוח: מטרת ההשקעה, רמת הסיכון של המשקיע והגדרת רכיבי הסיכון, סכום ההשקעה מתוך סך נכסי הלקוח. נכסים והתחייבויות כוללות של המשקיע, טווח ההשקעה ואופייה.
הרכב תיקי ההשקעות
מומחיות וניסיון ניסיון של כ-25 שנה בניהול השקעות.
עלויות ניהול התיק

המידע נאסף על ידי צוות האתר באמצעות סקר תקופתי ויכול להשתנות על ידי בית ההשקעות בכל רגע נתון. בתי העסק השונים המופיעים באינדקס זה אינם מחוייבים לאשר את הקבלה לניהול תיקים. הפרסום אינו מהווה יעוץ להשקעה מכל סוג שהוא, וגם לא תחליף לייעוץ שבין היתר מתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח.

קבל הצעה לניהול תיק

שיחה ראשונית עם בעל רישיון של משרד האוצר ללא התחייבות

 • איזו מדיניות השקעה יכולה להתאים לי
 • איך מתמודדים עם מדד עולה
 • איך מתמודדים עם תנודתיות בשוק ההון
 • מהי נקודת הכניסה לשוק הכי נכונה עבורי
סמן עד 4 אפשרויות
קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים לקבלת הצעות ודיוור