אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות הכוללת את תיאור השירות, סכום ניהול מינימלי, כמות נכסים מנוהלים, מדיניות השקעה, סוגי תיקים לניהול, הרכב התיקים, עלויות ניהול תיק השקעות ותשואות לדוגמה שהשיג בית ההשקעות.


חזרה לדף השוואת ניהול תיק השקעות >>
אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות rightCorner rightCorner

סכום מינימלי לפתיחת תיק ₪ 300,000.00
תיאור אלטשולר שחם הנו בית השקעות המנהל מגוון רחב של אפיקי השקעה, כגון: קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, קרנות נאמנות, קרנות גידור ועוד.
אלטשולר שחם ניהול תיקים מנהלת תיקי השקעות עבור אלפי לקוחות, הכוללים:
  • משקיעים פרטיים
  • חברות פרטיות וציבוריות וגופים מוסדיים
באמצעות מגוון מסלולי השקעה, בהתאם לצרכיו היחודיים של כל לקוח ומדיניות ההשקעה המתאימה לו ביותר ומתוך ראיה רחבה של נכסיו.
החברה מקפידה על מתן שירות לקוחות אישי ומותאם ללקוח.
סכום נכסים מנוהלים מנהלים כ- 199 מיליארד ש"ח, נכון ל- 31.10.2022
סוגי תיקי השקעות 1. תיק השקעות משולב- השקעה ישירה בניירות ערך, ובאמצעות קרנות נאמנות תוך שימת דגש על פיזור גיאוגרפי וסקטוריאלי רחב בארץ ובחוץ לארץ.
2. תיק השקעות בשיטת TAILOR MADE- ניהול תיק השקעות בהתאמה אישית לפי צרכי השקעה ורצונות ייחודיים של הלקוח. מתופעל על ידי צוות מנהלי השקעות קבוע. (נדרש סכום מינימאלי)
3. תיק השקעות גלובלי- מתמקד במניות ובאג"חים של מדינות וחברות גלובאליות יציבות פיננסית עם דירוג אשראי גבוה, תוך פיזור גיאוגרפי וסקטוריאלי והגנה מטבעית מפני תנודות שער החליפין. סכום מינימאלי להשקעה 250,000 $.
4. ניהול תיק השקעות באמצעות קרנות נאמנות- מאפשר פיזור רחב בארץ ובחוץ לארץ, חסכון בעלויות קניה ומכירה של ני"ע ודחייה בתשלום המס.
מדיניות השקעה על מנת להשקיע באחריות ולהניב ללקוחותינו תשואות מיטביות לאורך זמן, אלטשולר שחם פועלת באסטרטגיית מדיניות השקעה ייחודית בנוף הישראלי, אשר מתבססת על מספר עקרונות מרכזיים:
א. הסתכלות ארוכת טווח - איתור מגמות ארוכות טווח והזדמנויות השקעה אטרקטיביות והחזקה רציפה עד למיצוי הפוטנציאל שלהן, תוך התעלמות מתנודתיות מחירים קצרת טווח. המשמעות היא מיעוט יחסי של פעולות מסחר וסך חיוב בעמלות נמוך יותר באופן יחסי ויתרונות מיסוי לתיק של הלקוח.
ב. שמירה על צוות מנהלי השקעות קבוע בראשות גילעד אלטשולר.
ג. הקצאת חלק נכבד מההשקעות לשווקים מרכזיים ברחבי העולם, להפחתת הסיכון והתלות בתנודתיות של המשק הישראלי והרחבת מגוון אפשרויות ההשקעה.
ד. התמקדות בחברות יציבות פיננסית ותזרימיות, שמניותיהן בעלות סחירות גבוהה.
הרכב תיקי ההשקעות מניות, אג"ח וניירות המירים מהארץ ומחו"ל בהתאם למדיניות ההשקעה בתיק
מומחיות וניסיון בית ההשקעות מנוהל על ידי מנכ"לים משותפים רן שחם וגילעד אלטשולר.
מנכ"ל משותף, מנהל השקעות ראשי בחברה וקובע האסטרטגיה - גילעד אלטשולר, בעל ניסיון של למעלה מ- 28 שנים בניהול תיקי השקעות.
קלמן שחם, מייסד שותף ובעלים - בעל ניסיון של למעלה מ- 40 שנים בשוק ההון, ניסיונו רב השנים בתחום הופך אותו לאחד מאנשי המקצוע המוערכים בשוק.
רן שחם – מנכ"ל משותף, בעל ניסיון של למעלה מ- 12 שנים בשוק ההון.
בחדר המסחר של החברה עובדים כ- 20 אנשי מקצוע לרבות מנהלי השקעות וסוחרים, המיישמים את ההחלטות שהתקבלו בועדת ההשקעות, מבצעים את ניהול התיקים השוטף וכן מעקב אחר מהלך המסחר. אנשי חדר המסחר בקיאים בכל אפיקי ההשקעה המצויים בשווקים
דני ירדני – סמנכ"ל השקעות של הקבוצה.
דפנה בסה- מנהלת תחום ניהול תיקים בחברה.
עלויות ניהול התיק דמי ניהול בתיק ההשקעות נגבים על ידי החברה ומשתנים מלקוח ללקוח, על פי היקף התיק ואופיו. גובה דמי הניהול יסוכם עם הלקוח במועד חתימת הסכם ניהול תיק השקעות.

המידע נאסף על ידי צוות האתר באמצעות סקר תקופתי ויכול להשתנות על ידי בית ההשקעות בכל רגע נתון. בתי העסק השונים המופיעים באינדקס זה אינם מחוייבים לאשר את הקבלה לניהול תיקים. הפרסום אינו מהווה יעוץ להשקעה מכל סוג שהוא, וגם לא תחליף לייעוץ שבין היתר מתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח.

קבל הצעה לניהול תיק

שיחה ראשונית עם בעל רישיון של משרד האוצר ללא התחייבות

  • איזו מדיניות השקעה יכולה להתאים לי
  • איך מתמודדים עם מדד עולה
  • איך מתמודדים עם תנודתיות בשוק ההון
  • מהי נקודת הכניסה לשוק הכי נכונה עבורי
סמן עד 4 אפשרויות

קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים לקבלת הצעות ודיוור