IBI אמבן ניהול תיקי השקעות

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על IBI אמבן ניהול תיקי השקעות הכוללת את תיאור השירות, סכום ניהול מינימלי, כמות נכסים מנוהלים, מדיניות השקעה, סוגי תיקים לניהול, הרכב התיקים, עלויות ניהול תיק השקעות ותשואות לדוגמה שהשיג בית ההשקעות.


חזרה לדף השוואת ניהול תיק השקעות >>
IBI אמבן ניהול תיקי השקעות rightCorner rightCorner

סכום מינימלי לפתיחת תיק ₪ 300,000.00
תיאור IBI ניהול תיקים מציעה תיקי השקעות מתקדמים ורואה את החשיבות שבניהול השקעות הוליסטי, שמשמעותו התחשבות בכמה שיותר פרמטרים אישיים ופיננסיים, באמצעות בחינה מקצועית ומקיפה של צרכי הלקוח. במטרה להתאים ללקוח תיק השקעות אופטימלי ולבחור את האסטרטגיה הנכונה ביותר עבורו.
מנהלי ההשקעות מתמחים במגוון רחב של השקעות ייחודיות ובזיהוי הזדמנויות השקעה בשווקים בארץ ובעולם, ומלווים אישית את הלקוח.
בנוסף לניהול התיק, הלקוח יקבל ייעוץ מקצועי והכוונה בתחומי השקעה משלימים, כגון קרנות השקעה אלטרנטיביות והשקעות בנדל"ן מניב בחו"ל.
סכום נכסים מנוהלים אי בי אי בית השקעות מנהל נכסים בהיקף של מעל 50 מיליארד שקל. אי בי אי אמבן מנהל 32.5 מליארד ש"ח ללקוחות ניהול תיקי השקעות, נכון לאפריל 2022
סוגי תיקי השקעות IBI ניהול תיקים מציעה מגוון רחב של תיקי השקעות מנוהלים, המיועדים ללקוחות פרטיים ומוסדיים. בחירת תיק ההשקעות נעשית בהתאם לצרכים, לרצונות ולמטרות של כל לקוח/ה ומתוך ראייה כוללת של הנכסים הפיננסיים של/ה. מגוון רחב של תיקים ייחודיים עומדים בפני הלקוחות, ביניהם התיקים הבאים:
  • IBI Smart – תיק המשלב השקעה פאסיבית ואקטיבית ומאפשר לעקוב בחוכמה אחרי המדדים המובילים בארץ ובעולם. אסטרטגיית ההשקעה בתיק נועדה לייצר תשואה עודפת מעל מדד הבסיס. התיק מבוסס על בחירת אפיקי השקעה (אלוקציה), תוך התאמה למצב השווקים ולרמת הסיכון שנקבעה, באמצעות שלושה מאפיינים מרכזיים: שימוש בקרנות סמארט בטא. אפיקי השקעה חדשניים כגון, חברות קנאביס, מדדי ענן, סייבר ומדדי פינטק. השקעה בחברות בעלות ציון ESG גבוה.
מגוון רחב של פתרונות השקעה במחלקה הבינלאומית של IBI ניהול תיקים:
  • IBI Leaders – צוות ההשקעות במחלקה הבינלאומית מאתר קרנות זרות באמצעות מחקר מעמיק ובדיקת נאותות (Due diligence). חלק מיתרונות התיק: קרנות של חברות ניהול ההשקעות הגדולות בעולם, מוצרי ההשקעה בתיק רשומים באירופה ונהנים מיתרונות מיסוי (הגנה מפני מס עזבון ודחיית מס במקור) ובניית אלוקציה חכמה בתיק ההשקעות, המאופיינת בפיזור רחב של נכסים – גיאוגרפי וסקטוריאלי.
  • IBI Innovation – תיק המבוסס מניות חו"ל בענפי הטכנולוגיה והחדשנות, המהווים את אחד האפיקים הבולטים להשקעה וכוללים מגוון רחב של תחומים, לרבות אנרגיה ירוקה, רכב חשמלי, גיימינג, סייבר, מסחר מקוון, פינטק, רפואה מרחוק ועוד. הלקוח בוחר אם להשקיע בשקלים או במט"ח.
  • IBI ESG – תיק המורכב מחברות הנבחנות על סמך הפעילות העסקית שלהן והן על פי דירוגן במדד ESG הכולל קריטריונים של סביבה (Environmental), חברה (Social) וממשל תאגידי (Governance). בנוסף לסינון העסקי-פיננסי המסורתי, שמבוצע בניתוח ההשקעות, כל אחת מהאחזקות בתיק עוברת גם סינון איכותי, הבוחן את התנהלותה של החברה ומספק תמונת עומק נוספת לגביה. התיק מורכב, בין היתר, ממניות ואיגרות חוב בעלות ציון ESG גבוה, תעודות סל (EFTs) המתמחות בחברות בעלות תרומה חיובית לסביבה ולחברה.
מדיניות השקעה מדיניות ההשקעה נקבעת על פי מסמך המותאם לצרכים, למטרות ולטווח ההשקעה של כל לקוח/ה. IBI מאמינה בשיטת Single contact, לפיה מנהלי התיקים הם מי שמלווים את הלקוח/ה לאורך כל הדרך, לצד הצוות המקצועי של IBI בית השקעות הכולל כלכלנים, אנליסטים ומחלקת מחקר מהגדולות והוותיקות בשוק ההון הישראלי. מחלקת המחקר מסקרת באופן שוטף מעל 100 חברות בישראל ובחו”ל.
הרכב תיקי ההשקעות התיק מבוסס על מחקר ואנליזה מקצועיים וכולל מוצרים פיננסיים וניירות ערך מגוונים, ביניהם מניות נבחרות, קרנות זרות, ETFs ואגרות חוב זרות.
מומחיות וניסיון IBI בית השקעות הוא מבתי ההשקעות המובילים והחדשניים בישראל, עם ותק וניסיון של 5 עשורים בעולם ההשקעות בארץ ובחו"ל. לבית ההשקעות עשרות אלפי לקוחות פרטיים, מוסדיים ותאגידים, בתחומים רבים: ניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות, השקעות אלטרנטיביות, ברוקראז’ מוסדי, מסחר עצמאי בבורסה ועוד.
עלויות ניהול התיק

המידע נאסף על ידי צוות האתר באמצעות סקר תקופתי ויכול להשתנות על ידי בית ההשקעות בכל רגע נתון. בתי העסק השונים המופיעים באינדקס זה אינם מחוייבים לאשר את הקבלה לניהול תיקים. הפרסום אינו מהווה יעוץ להשקעה מכל סוג שהוא, וגם לא תחליף לייעוץ שבין היתר מתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח.

קבל הצעה לניהול תיק

שיחה ראשונית עם בעל רישיון של משרד האוצר ללא התחייבות

  • איזו מדיניות השקעה יכולה להתאים לי
  • איך מתמודדים עם מדד עולה
  • איך מתמודדים עם תנודתיות בשוק ההון
  • מהי נקודת הכניסה לשוק הכי נכונה עבורי
סמן עד 4 אפשרויות

קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים לקבלת הצעות ודיוור