פסגות ניהול תיקי השקעות

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על פסגות ניהול תיקי השקעות הכוללת את תיאור השירות, סכום ניהול מינימלי, כמות נכסים מנוהלים, מדיניות השקעה, סוגי תיקים לניהול, הרכב התיקים, עלויות ניהול תיק השקעות ותשואות לדוגמה שהשיג בית ההשקעות.


חזרה לדף השוואת ניהול תיק השקעות >>
פסגות ניהול תיקי השקעות rightCorner rightCorner

סכום מינימלי לפתיחת תיק ₪ 300,000.00
תיאור פסגות ניירות ערך, החברה הגדולה בישראל לניהול תיקי השקעות, מנהלת נכסים בהיקף של כ-189 מיליארד שקלים. לקוחות החברה נהנים מהידע שנצבר במשך כ - 50 שנות עבודה, ומצוות מנהלי השקעות, אנליסטים וסוחרים מקצועיים, בעלי ניסיון רב בתחום פעילותם.
סכום נכסים מנוהלים מנהלת נכסים בהיקף של כ-190 מיליארד שקלים (לפי הערכת החברה), מתוכם כ- 63 מיליארד בפסגות ניירות ערך העוסקת בניהול תיקי השקעות, נכון ל- 31.01.20
סוגי תיקי השקעות מסלולי ההשקעה מורכבים מהשקעה ישירה בניירות ערך בשילוב השקעה בקרנות נאמנות ו/או תעודות סל.
מדיניות השקעה פסגות מאמינה כי השקעה מושכלת, פיזור סיכונים נכון וניצול תנודות השוק תוך שמירה על שולי ביטחון בתיקי ההשקעות, הינם המתכון להשקעה מוצלחת.

• מנהלי התיקים מקבלים מידע שוטף ממחלקות המחקר הנעזרות במערכות ומחקרים מבעלי מקצוע ברחבי העולם, אשר מסייעים בתהליכי ניתוח ניירות ערך, בקבלת ההחלטות ובביצוע יעיל ביותר עבור לקוחותינו.
הרכב תיקי ההשקעות תיק השקעות מנוהל בפסגות ניירות ערך מורכב מהשקעה באיגרות חוב ממשלתיות וקונצרניות, וחשיפה למניות לפי אפיון צרכי הלקוח. בהתאם להחלטה של ועדת ההשקעות של פסגות ניירות ערך, משולבים בתיק ההשקעות גם נכסים בשווקים גלובליים. מסלולי ההשקעה מורכבים מהשקעה ישירה בניירות ערך בשילוב השקעה בקרנות נאמנות ו/או תעודות סל.

מסלולי ההשקעה הקלאסיים בפסגות:
• תיק מנוהל עם חשיפה מנייתית: החשיפה המנייתית נקבעת בהתאם לאפיון צרכי הלקוח ונעה מ- 5% ועד 100% מניות.
• תיק ללא מניות: תיק מנוהל המושקע באיגרות חוב קונצרניות ואיגרות חוב ממשלתיות.
• אג"ח מדינה ללא מניות: תיק מנוהל המושקע באיגרות חוב ממשלתיות בלבד. החלוקה מתבססת על איגרות חוב צמודות מדד ואיגרות חוב שקליות.
• תיק חו"ל: מכיל בעיקר ניירות ערך זרים. מיועד לתושבי חוץ או למעוניינים בניהול כספי מט"ח. ניתן לבחור באיזה שער חוץ לנהל את התיק.
• תיק אג"ח קונצרני
• תיק הכנסה קבועה
מומחיות וניסיון פסגות פועלת כ- 50 שנה והצוות בה הינו מקצועי ובעל ניסיון רב. בין לקוחותינו נמנים גופים מוסדיים, פירמות מובילות, מוסדות ציבור ואלפי לקוחות פרטיים.
עלויות ניהול התיק

המידע נאסף על ידי צוות האתר באמצעות סקר תקופתי ויכול להשתנות על ידי בית ההשקעות בכל רגע נתון. בתי העסק השונים המופיעים באינדקס זה אינם מחוייבים לאשר את הקבלה לניהול תיקים. הפרסום אינו מהווה יעוץ להשקעה מכל סוג שהוא, וגם לא תחליף לייעוץ שבין היתר מתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח.

קבל הצעה לפתיחת תיק מנוהל

סמן עד 4 אפשרויותקראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים לקבלת הצעות ודיוור