משקיע

תיק השקעות מנוהל – כך תרוויחו מכסף פנוי

אנשים רבים המעוניינים לחסוך כסף לעתיד מתלבטים איך יוכלו להרוויח על החיסכון ככל האפשר. בעבר חיסכון או פיקדון בבנק היו הדרך הנפוצה, אך . הריבית הנמוכה עד אפסית שמקבלים על חסכונות בבנק גורמת לכולם לחפש אפיק חיסכון שיתן להם יותר.

האם אתם מכירים את ההשקעה באמצעות תיק השקעות מנוהל? אחד מאפיקי ההשקעה הצומחים והפופולריים ביותר כיום.

הבחירה בתיק השקעות המנוהל בבית השקעות היא בחירה ההולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות, אצל מי שיש להם את סכום המינימום הנדרש לכך.

תהיתם למה אנשים בוחרים להשקיע את כספם דרך בתי השקעות המנהלים עבורם את הכסף?

1. ליווי צמוד והתאמת השקעות אישית:

א. פתיחת תיק בית ההשקעות נעשית רק לאחר שמנהל תיקים מומחה התאים לכם אישית את התיק ואסטרטגיית ההשקעות בו. מנהל התיקים יבחן את כלל חסכונותיכם, את ההוצאות הצפויות בעתיד, מה מידת הסיכון שאתם מוכנים לקחת בהשקעה, ויתעניין בתחומי ההשקעה שהייתם רוצים לבחור או יציע תחומי השקעה לפי התרשמותו מכם. התוצאה הסופית בבניית תיק ההשקעות משקפת את רצונותיכם והצרכים כפי שעלו בשיחה. זאת בניגוד לאפיקי השקעה כמו קופת גמל או פוליסת חיסכון בהם אתם רוכשים מוצר ואין לכם השפעה על מה שקורה בו. אפשר להשוות את פוליסת החיסכון לכניסה לחנות וקניית בגד מוכן שלא ניתן להתאימו, בעוד שתיק השקעות מנוהל דומה לפניה למעצב היוצר בגד יחודי לאחר מדידה קפדנית והתאמה לאירוע.
ב. מקבלים מנהל תיקים צמוד שזמין עבורכם בכל פעם שתרצו להתייעץ, לשאול או לעדכן בשינויים.
ג. אחת לתקופה תערך שיחה נוספת כדי להתאים את התיק לשינויים בחייכם מאז השיחה הקודמת.
ד. במקרים של תנודות חריפות בשוק ההון מנהל התיקים יהיה זמין עבורכם כדי להחליט ביחד מה הכי נכון וברוב המקרים ימנע מכם לעשות שגיאות יקרות.

2. עלות לעומת תועלת:

עלות דמי הניהול בתיק מנוהל אינה גבוהה ביחס לעלות שמשלמים באפיקי השקעה אחרים, וניתן לנהל משא ומתן להורדתה. התועלת שתקבלו משירות אישי והתאמה לדרישותיכם גבוהה משמעותית מזו שתקבלו מיועץ ההשקעות בבנק או בניהול אישי שלכם.

3. סכום השקעה:

בעבר בתי ההשקעות דרשו סכומי כסף גדולים לצורך פתיחת תיק בניהולם. כיום, עם ההתפתחויות הטכנולוגיה סכום הכסף הנדרש לפתיחת תיק השקעות ירד ומאפשר לאנשים רבים יותר להנות מאפיק השקעה אטרקטיבי זה.

4. נזילות וגמישות משיכה:

תיק השקעות מנוהל הוא נזיל וניתן לממש חלקים ממנו מתי שתצטרכו את הכסף. אין נקודות יציאה או קנסות.

5. הקטנת הסיכון באמצעות גיוון השקעות:

אפשר לבחור בתיק השקעות מגוון מבחינת תחומי ההשקעה, התעשיות, החברות וכן סוגי ניירות הערך בו. מטרת הגיוון הרב היא לדאוג שאם תחום אחד יורד, תחום אחר עולה ויגדיל את הרווח.

6. אתם בוחרים כמה להיות מעורבים:

אחריות ניהול תיק ההשקעות היא על מנהל התיקים ואתם יכולים לבחור אם להיות טייס המשנה המעורב והמעמיק שלומד עוד ועוד על שוק ההון או הנוסע שמתרווח במושב. גם מי שאינו מעורב בכל פרט, מומלץ שיעקוב אחרי התיק, התשואות והתפתחות ההשקעות.

7. התמחויות ותיקי השקעות מתמחים:

ישנם בתי השקעות המתמחים במגזרים שונים כדוגמת מגזר ההיי-טק, תיקי הלכה המנוהלים בהתאם לפסיקת רבנים, לקוחות תושבי חוץ, תיקי השקעות החשופים לחו״ל ומנוהלים צמוד לשקל או למט״ח. תיק בהתאמה אישית הוא הדרך לקבל תיק השקעות מגוון עם התמחויות שבד״כ באפיקי השקעה אחרים לא תוכלו להיחשף אליהם, למשל תיק השקעות מתמחה המתמקד בתחום תעשייה מסויים, או תחום עניין כלשהו כמו השקעות אקולוגיות למיניהן.

סוף השנה היא התקופה שבה בתי ההשקעות מעניקים הכי הרבה הטבות והזמן המתאים ביותר להצטרף

קבל הצעה לתיק מנוהל בהתאמה אישית

הצעות ממיטב בתי ההשקעות בישראל
סמן עד 4 אפשרויות
קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים לקבלת הצעות ודיוור