השקעה

תיק השקעות מנוהל – כך תרוויחו מכסף פנוי

גם אתם חסכתם בבנק עד שהריבית הנמוכה עד אפסית שקיבלתם שלחה אתכם, כמו את שאר תושבי ישראל, לחפש אפיק חיסכון שעליו תרוויחו? אנשים רבים המעוניינים לחסוך כסף לעתיד מתלבטים מהו החיסכון שיתן להם רווח גבוה יותר.

האם אתם מכירים את ההשקעה באמצעות תיק השקעות מנוהל? אחד מאפיקי ההשקעה הצומחים והפופולריים ביותר כיום.

הבחירה בתיק השקעות המנוהל בבית השקעות היא בחירה ההולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות, אצל מי שיש לו את סכום המינימום הנדרש.

תהיתם למה אנשים בוחרים להשקיע את כספם דרך בתי השקעות המנהלים עבורם את הכסף?

בדיקת התאמה לניהול תיק השקעות

בחר את קבוצת גילך לבצע בדיקה

לתיק השקעות מנוהל יש יתרונות יחודיים. עברו עליהם וחשבו איזה מהם הייתם רוצים לראות בחיסכון שלכם.

1. ליווי צמוד והתאמת השקעות אישית:

  • תיק בבית השקעות פותחים רק לאחר שמנהל תיקים מומחה מתאים אישית את התיק ללקוח שמולו. מנהל התיקים יבחן את חסכונותיכם והוצאותיכם, רמת הסיכון שאתם מוכנים לה, ויציע תחומי ההשקעה אפשריים. התוצאה הסופית בבניית תיק ההשקעות משקפת את רצונותיכם והצרכים כפי שעלו בשיחה. זה אפיק ההשקעה היחיד המעוצב לפי הלקוח וללקוח יש השפעה על מה שקורה בו. תיק השקעות דומה למעצב היוצר בגד יחודי לטעמכם ולאירוע, בעוד אפיקי השקעה אחרים דומים לקניית בגד מוכן.
  • מקבלים מנהל תיקים צמוד שזמין עבורכם לכל דבר ועניין ויזום שיחה תקופתית לעריכת התאמות בתיק.
  • במקרים של תנודות חריפות בשוק ההון מנהל התיקים יחליט אתכם מה הצעד הכי נכון וברוב המקרים ימנע מכם לעשות שגיאות יקרות.

2. עלות לעומת תועלת:

עלות דמי הניהול בתיק מנוהל אינה גבוהה ביחס לעלות אפיקי השקעה אחרים, וניתן לנהל משא ומתן להורדתה. התועלת שתקבלו משירות אישי והתאמה לדרישותיכם גבוהה משמעותית מזו שתקבלו מיועץ ההשקעות בבנק או מניהול אישי שלכם.

3. סכום השקעה:

בעבר בתי ההשקעות דרשו סכומי כסף גדולים לצורך פתיחת תיק בניהולם. כיום, עם ההתפתחויות בתחום סכום הכסף הנדרש לפתיחת תיק השקעות ירד ומאפשר לאנשים רבים יותר להנות מאפיק השקעה אטרקטיבי זה.

4. נזילות וגמישות משיכה:

תיק השקעות מנוהל הוא נזיל וניתן לממש חלקים ממנו מתי שתרצו. אין נקודות יציאה או קנסות.

5. הקטנת הסיכון באמצעות גיוון השקעות:

אפשר לבחור בתיק השקעות מגוון מבחינת תחומי ההשקעה, התעשיות, החברות וכן סוגי ניירות הערך בו. מטרת הגיוון הרב היא לדאוג שאם תחום אחד יורד, תחום אחר עולה ויגדיל את הרווח.

6. אתם בוחרים אם להיות מעורבים:

אחריות ניהול תיק ההשקעות היא על מנהל התיקים ואתם יכולים לבחור אם להיות טייס המשנה המעורב והמעמיק בשוק ההון או הנוסע שמתרווח במושב. גם למי שאינו מעורב, מומלץ לעקוב אחרי התיק, התשואות והתפתחות ההשקעות.

7. התמחויות ותיקי השקעות מתמחים:

ישנם בתי השקעות המתמחים במגזרים שונים כדוגמת מגזר ההיי-טק, תיקי הלכה המנוהלים בהתאם לפסיקת רבנים, לקוחות תושבי חוץ, תיקי השקעות החשופים לחו״ל ומנוהלים צמוד לשקל או למט״ח. תיק בהתאמה אישית הוא הדרך לקבל תיק השקעות מגוון עם התמחויות שלא תקבלו באפיקי השקעה אחרים, למשל תיק השקעות הממוקד בתעשייה מסויימת, או בתחום עניין כמו השקעות אקולוגיות.

בדיקת התאמה לניהול תיק השקעות

בחר את קבוצת גילך לבצע בדיקה

מנהלת השקעות

בדיקת התאמה לניהול תיק השקעות

בחר את קבוצת גילך לבצע בדיקה