השקעה

תיק השקעות מנוהל – כך תרוויחו מכסף פנוי

בחירה בתיק השקעות המנוהל בבית השקעות היא בחירה ההולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות, בהן הריבית על פקדונות קרובה לאפס. רבים מהחוסכים הבינו שעליהם למצוא אפיק חיסכון רווחי יותר, ותיק השקעות מנוהל התגלה כבחירה המועדפת על מי שיש לו את הסכום הנדרש.

הכירו את יתרונות תיק השקעות מנוהל - אחד מאפיקי ההשקעה הצומחים והפופולריים ביותר כיום!

בדיקת התאמה, ללא עלות, לניהול תיק השקעות

בחר את תקופת ההשקעה

לתיק השקעות מנוהל יש יתרונות יחודיים שתוכלו להנות מהם.

מהם אותם יתרונות שיותר ויותר אנשים מבינים את ערכם והם הסיבה לבחירת ניהול תיק בבית השקעות?

1. ליווי צמוד והתאמת השקעות אישית:

  • תיק בבית השקעות פותחים רק לאחר שמנהל תיקים מומחה עורך שיחה אישית עם הלקוח שמולו ומבין את מטרותיו ודרישותיו. מנהל התיקים יבחן את חסכונותיכם והוצאותיכם, רמת הסיכון שאתם מוכנים לה, ויציע תחומי ההשקעה אפשריים. התוצאה הסופית בבניית תיק ההשקעות משקפת את רצונותיכם והצרכים כפי שעלו בשיחה. זה אפיק ההשקעה היחיד המעוצב לפי הלקוח וללקוח יש השפעה על התנהלותו. תיק השקעות דומה למעצב היוצר בגד יחודי לטעמכם ולאירוע, בעוד אפיקי השקעה אחרים דומים לקניית בגד מוכן.
  • מקבלים מנהל תיקים צמוד שזמין עבורכם לכל דבר ועניין ויזום שיחה תקופתית לעריכת התאמות בתיק.
  • במקרים של תנודות חריפות בשוק ההון מנהל התיקים יחליט אתכם מה הצעד הכי נכון וברוב המקרים ימנע מכם לעשות שגיאות יקרות.

2. עלות לעומת תועלת:

עלות דמי הניהול בתיק מנוהל אינה גבוהה ביחס לעלות אפיקי השקעה אחרים, וניתן לנהל משא ומתן להורדתה. התועלת, וגם הזמן שתחסכו, באמצעות שירות אישי ומקצועי הממוקד בדרישותיכם, גבוהה משמעותית מזו שתקבלו מיועץ ההשקעות בבנק או מניהול אישי שלכם.

3. סכום השקעה:

בעבר בתי ההשקעות דרשו סכומי כסף גדולים לצורך פתיחת תיק בניהולם. כיום, עם ההתפתחויות בתחום סכום הכסף הנדרש לפתיחת תיק השקעות ירד ומאפשר לאנשים רבים יותר להנות מאפיק השקעה אטרקטיבי זה.

4. נזילות וגמישות משיכה:

תיק השקעות מנוהל הוא נזיל וניתן לממש חלקים ממנו מתי שתרצו. אין נקודות יציאה או קנסות.

אנשים רבים משתמשים בתיק השקעות מנוהל למשיכת סכומים קבועים, כהכנסה קבועה ושוטפת.

5. הקטנת הסיכון באמצעות גיוון השקעות:

אפשר לבחור בתיק השקעות מגוון מבחינת תחומי ההשקעה, התעשיות, החברות וכן סוגי ניירות הערך בו. מטרת הגיוון הרב היא לדאוג שאם תחום אחד יורד, תחום אחר עולה ויגדיל את הרווח.

6. אתם בוחרים אם להיות מעורבים:

אחריות ניהול תיק ההשקעות היא על מנהל התיקים ואתם יכולים לבחור אם להיות טייס המשנה המעורב והמעמיק בשוק ההון או הנוסע שמתרווח במושב. גם למי שאינו מעורב, מומלץ לעקוב אחרי התיק, התשואות והתפתחות ההשקעות.

7. התמחויות ותיקי השקעות מתמחים:

ישנם בתי השקעות המתמחים במגזרים שונים כדוגמת מגזר ההיי-טק, תיקי הלכה המנוהלים בהתאם לפסיקת רבנים, לקוחות תושבי חוץ, תיקי השקעות החשופים לחו״ל ומנוהלים צמוד לשקל או למט״ח. תיק בהתאמה אישית הוא הדרך לקבל תיק השקעות מגוון עם התמחויות שלא תקבלו באפיקי השקעה אחרים, למשל תיק השקעות הממוקד בתעשייה מסויימת, או בתחום עניין כמו השקעות אקולוגיות.חשוב להבהיר שניהול תיקים, כמו כל אפיק השקעה אחר, אינו נותן תשואות מובטחות. עם זאת בדיקה לאורך שנים מציגה השקעות הנושאות תשואות חיוביות. גובה התשואות עולה ככל שאחוז המניות בתיק גבוה יותר, וצמוד לרמת הסיכון של התיק, אך גם תיקים סולידיים בעלי אחוז מניות נמוך יותר, מראים תשואות לאורך זמן.

בדיקת התאמה חינמית לניהול תיק השקעות

בחר את קבוצת גילך לבצע בדיקה

מנהלת השקעות

בדיקת התאמה לניהול תיק השקעות

בחר את קבוצת גילך לבצע בדיקה