ביטוח מבנה ותכולה AIG

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על ביטוח מבנה ותכולה AIG כולל גבול כיסוי מירבי בנזק לצד ג', השתתפות עצמית והרחבות נפוצות כמו תיקון נזקי מים ושבר שמשות .


חזרה לדף השוואת ביטוח דירה >>
ביטוח מבנה ותכולה AIG

תיאור ביטוח דירה ותכולה של AIG כולל כיסויים כמו כיסוי שבר תאונתי לכלים סניטריים (כיורים, אסלות וכד') ומערכות סולאריות וכיסוי חינם להחלפת מפתחות כולל תשלום למנעולן אם ננעלתם מחוץ לדירה.

קיימים פתרונות ביטוח ומבנה ותכולה נוספים: פוליסת ביטוח דירה safe home או פוליסת ביטוח מבנה ודירה עבור דירה מושכרת וכוללת ביטוח מבנה עבור המשכיר וביטוח תכולה עבור השוכר.
כיסוי ביטוחי מבנה נזקי צנרת- לטיפול על ידי שרברב פרטי: לפני ביצוע פעולות תיקון, יש לפנות למוקד שירות תביעות של AIG, ולפעול לפי ההנחיות שלהם.
לטיפול שרברב הסדר: בחרו שרברב העובד באיזור מגוריכם מרשימת שרברבי ההסדר ותאמו ביקור דרך מוקד שירות לקוחות 03-9272354 של חברת נתב.
באתר AIG תבחרו עיר ותקבלו רשימת שברבים וחברות שרברבות העובדים באיזור. לכל שרברב יש דירוג ומספר המדרגים.
כיסוי מבנה כולל גם הוצאות שיקום דירה שנהרסה כמו החזר הוצאות לבעלי מקצוע כמו אדריכלים ושמאים, מהנדסים וקבלנים.
השתתפות עצמית מבנה 492 ש"ח
גבול כיסוי מקסימלי צד ג' מבנה 600,000 ש"ח. ניתן להרחיב בתשלום נוסף עד 1,200,000 ש"ח
כיסוי ביטוחי תכולה כיסוי לתכשיטים עד 10% מערך ביטוח התכולה ניתן ללא עלות נוספת.
הביטוח כולל כיסוי שבר תאונתי למכשירי חשמל כמו טלוויזיה או מחשב אישי וכיסוי שבר תאונתי למשטחי שיש, זכוכית וכלים סאניטריים.
השתתפות עצמית תכולה 492 ש"ח
גבול כיסוי מקסימלי צד ג' תכולה 600,000 ש"ח. ניתן להרחיב בתשלום נוסף עד 1,200,000 ש"ח
כיסוי לרעידות אדמה 10% השתתפות


מידע נאסף על ידי צוות האתר ולא נמסר מחברות הביטוח, המידע עשוי להשתנות מעת לעת. תעריפי הפרמיה וסכומי הכיסויים והפיצויים צמודים למדד המחירים לצרכן ומשתנים מדי חודש. המידע המלא והמחייב הינו המידע הנמצא בפוליסות הביטוח. חברות הביטוח אינן מחוייבות לאשר כל בקשה לפוליסה. חברות הביטוח רשאות לקבוע תנאים או תעריפי פרמיה שונים לפי מדיניותן.

קבל הצעה לביטוח דירה

קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים להם

סוכנת ביטוח

בדיקת כיסויים ביטוחיים

הבדיקה הינה ללא עלות וללא התחייבות

בחר את הנושא שתרצה לבדוק